kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Porady użytkowników

To miejsce należy do Was.

Zapraszamy do zapoznania z działem zawierającym porady naszych użytkowników. Szukasz inspiracji do urządzenia domu? Może chcesz wiedzieć, jak stworzyć szablon malarski? Nasi użytkownicy przekażą Wam swoją cenną wiedzę. A może sam chciałbyś pomóc naszym użytkownikom? Pisz porady, czytaj porady innych użytkowników i komentuj. Razem możemy stworzyć idealny dom.

Jak urządzić sypialnię?

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, iż sypialnia jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. To miejsce, gdzie powinniśmy czuć się dobrze, bezpiecznie, to swoisty azyl. Jak urządzić sypialnię radzi nasza użytkowniczka Pani Agnieszka Partyka.

Więcej
Jakie kolory powinny dominować w naszych wnętrzach?

Kolorystyka ma duży wpływ na nasze samopoczucie, może zapewnić wspaniałe wrażenia i doznania lub przyczynić się do porażki, złego samopoczucia, rozdrażnienia i uczucia totalnego bezguścia. Jakie kolory powinny dominować w naszych wnętrzach radzi Pani Agnieszka Partyka.

Więcej
Passe - partout, co to jest i jak to zrobić

Często spotykamy w naszych mieszkaniach ściany ozdobione ramkami. Nie do każdej fotografii czy też obrazka pasuje gruba złota barokowa ramka, jak również nie każde wnętrze przełknie ten ciężar nadmiaru ozdób. Nasz zdjęcia możemy oprawić w passe-partout.

Więcej
Małe jest piękne - jak urządzić małą łazienkę

Nasza użytkowniczka "Tiramisu" radzi, jak urządzić małą łazienkę.

Więcej
Fotoogniwa - baterie słoneczne

Nasz użytkownik Krzysztof Markowski pokazuje jak wykorzystać baterie słoneczne w codziennym życiu.

Więcej
Jak ozdobić ściany kiedy portfel jest już pusty?

Jak ozdobić ściany kiedy portfel jest już pusty? Zobaczcie, jakie dzieło samodzielnie wykonała nasza użytkowniczka Mariola Dzierżawa.

Więcej
Twórczość na rezerwie

Jak zrobić oryginalne artykuły wyposażenia wnętrz z odpadu budowlanego? To nic trudnego. Zobacz na przykładach, dzięki poradom naszej użytkowniczki, Pani Doroty Marzec-Moszyńskiej.

Więcej
Jak urządzić mieszkanie?

"Wykańczanie mieszkania nie było zadaniem prostym, ale dało mi mnóstwo radości. Dzisiaj chciałam podzielić się z Wami moimi wrażeniami." Zapraszamy do przeczytania zapisków z remontu Pani Anety Płonki.

Więcej
Jak wykonać szablon malarski?

Pani Małgorzata Sobczak z miejscowości Sępopol radzi jak wykonać szablon malarski.

Więcej
Jak urządzić małe mieszkanie?

Pani Małgorzata Sobczak z miejscowości Sępopol radzi jak urządzić małe mieszkanie.

Więcej