kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Czas realizacji zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia, to czas od momentu złożenia zamówienia
(w przypadku płatności za pobraniem) lub od momentu zaksięgowania płatności (w przypadku płatności na konto) do momentu dostarczenia zamówionych produktów pod wskazany adres.

Przy każdym produkcie w naszym sklepie podajemy informację o dostępności towaru:

towar dostępny

Produkt tak oznaczony mamy w swoim magazynie i wyślemy go zaraz po skompletowaniu zamówienia. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 3-4 dni robocze.

W związku z dużą rotacją towarów lub w przypadku zamówienia większej ilości towaru niż posiadamy w magazynie, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. W celu dokładnego określenia dostępnej ilości, prosimy
o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 

towar dostępny od X do Y dni

Taki status mają najczęściej produkty sprowadzane z zagranicy lub wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Czas realizacji poszczególnych zamówień uzależniony jest od dostępności towaru
u naszych wykonawców lub dostawców i producentów.
 

zapytaj o dostępność

Tego produktu nie mamy w magazynie, nie wiemy też czy mają go nasi dostawcy / producenci. Dlatego prosimy do nas zadzwonić lub napisać,
a my sprawdzimy dostępność towaru.

Szczegółowe informacje na temat dostępności znajdują się przy każdym produkcie w zakładce Dostępność.

Jeżeli zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji o dacie wysyłki paczki zadecyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

W przypadku zamówienia towarów różnych producentów, może się też zdarzyć tak, że przesyłki zastaną dostarczone w różnych terminach.

Podane terminy wyliczane są w oparciu o dni robocze. Wszelkie dni wolne, soboty, niedziele oraz dni świąteczne nie są wliczane do podanego czasu realizacji zamówienia.