konkurs Noworoczny 2024

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Dostawa - Płatność

Koszty dostawy

Koszty dostawy uzależnione są od rodzaju i ilości zamawianych towarów oraz od producenta. Zapoznaj się z cennikiem płatności za dostawę poszczególnych towarów: płytek ceramicznych, kamienia naturalnego i betonu architektonicznego, mebli, ceramiki i baterii oraz umywalek, grzejników i dodatków.

Więcej
Doręczenie towaru

Korzystamy z usług sprawdzonych firm kurierskich takich jak: Jas Fbg, Rohling Suus, DPD. Otrzymują Państwo od nas informację mailową z linkiem do śledzenia przesyłki oraz z planowaną datą dostawy. Dostawy zamówionego towaru odbywają się w godzinach pracy kurierów, czyli między godziną 8 a 16. W dniu dostawy kurier kontaktuje się z Państwem około godziny przed dostawą.

Więcej
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia to czas od momentu złożenia zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem) lub od momentu zaksięgowania płatności (w przypadku płatności na konto) do momentu dostarczenia zamówionych produktów pod wskazany adres.

Więcej
Płatność

W sklepie Dekordia.pl obsługiwane są cztery formy płatności:
- wpłata na konto,
- płatność przez system PayU,
- płatność za pobraniem,
- płatność ratalna.

Więcej
Reklamacje

Mają Państwo pełne prawo do zgłaszania reklamacji na dostarczone towary, które zgodnie z polskim prawem, objęte są także pełną gwarancją producentów. Proszę zapoznać się z zasadami postępowania przy:
- reklamacji,
- zwrocie towaru.

Więcej