Baterie Excellent

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Jak urządzić sypialnię?

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, iż sypialnia jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. To miejsce,
gdzie powinniśmy czuć się dobrze, bezpiecznie, to swoisty azyl. W tym miejscu odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy, w sypialni wyciszany się, koimy skołatane nerwy. To miejsce powinno oddziaływać na nas niczym balsam na duszę. W tym miejscu najchętniej odpoczywamy i ładujemy akumulatory, aby funkcjonować bez zarzutu przez kolejne dni.

Aby urządzić sypialnię musimy mieć na uwadze kilka ważnych aspektów, które z całą pewnością będą odpowiedzialne za nasze dobre samopoczucie oraz będą miały wpływ na nasze zdrowie psychiczne.
W sypialni z całą pewnością powinny dominować takie kolory i wzory, które będą sprzyjały dobremu samopoczuciu. Krzykliwe, drażniące oraz agresywne kolory nie będą sprzyjały wyciszeniu. Ostre barwy,
źle dobrane meble, złe dodatki nie pozwolą nam wypocząć, zapewne raczej nas zmęczą i zestresują, a to nie jest wskazane w tym miejscu. Najlepszymi kolorami w sypialni powinny być kolory pastelowe oraz kolory ciepłe. Pozytywny wpływ będą miały na nas również tkaniny (pościel, poduszki, koce, dodatki), które powinny być miłe w dotyku o delikatnej fakturze i przyjemnym w dotyku materiale. Również wzory powinny być stonowane.

Jak urządzić sypialnię

Sypialnia użytkowniczki Dekordia.pl Moniki G

Dobrze i przemyślanie urządzona sypialnia powinna wabić, kusić i zachęcać do przebywania w niej.

Urządzając sypialnię z całą pewnością powinno się zrezygnować z telewizora, dwoje kochających się ludzi powinno się skupiać na sobie a nie oglądaniu telewizji. Ogromną rolę przy urządzaniu sypialni odgrywa oświetlenie, które jest nieodzownym elementem sypialni. Światło powinno był łagodne z możliwością regulacji natężenia. Należy również pamiętać o tym, że świece w sypialni są jak najbardziej wskazane,
w blasku świec człowiek się wycisza, uspokaja a świat nabiera zupełnie innego wymiaru, innych kolorów. Blask świec wyciszy i ukoi nasze zmysły. Najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. Przy zakupie łóżka powinniśmy się sugerować wygodą, bezpieczeństwem, powinniśmy zwracać uwagę na materac, który przede wszystkim powinien być wykonany z naturalnych materiałów.
Każda sypialnia powinna zapewniać komfort, dobry odpoczynek i dostarczać wielu inspiracji i zdrowych, niezapomnianych snów.

Autor: Agnieszka Partyka

Komentarze