kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Pomysł na mieszkanie

Domy, które warto pokazać. Idealnie zagospodarowana przestrzeń i to coś, co sprawia, że będą dla nas inspiracją do stworzenia lub ulepszenia swojego mieszkania.

Panele w stylu retro

Styl retro wciąż nie wychodzi z mody, ale jest na równi popularny co przeciwstawny mu styl nowoczesny. To jak walka ciepła i przytulności z chłodem i surowością. Podłogi często są jednym
z pierwszych elementów danego stylu, to one nadają kierunek, dlatego przy urządzaniu pomieszczenia w stylach retro czy rustykalnym warto zadbać o odpowiednie deski i panele.

Więcej
Kuchenne rewolucje na ścianach

Kupujemy mieszkanie, urządzamy, mieszkamy kilka lub kilkanaście lat, aż nadchodzi taki moment kiedy ogarnia nas chęć na zmianę aranżacji. Małą lub całkiem sporą. Naszych kuchni też to nie omija.

Więcej
Motyw kamienia i drewna w łazience

Nasza klientka, Pani Justyna, zakupiła na Dekordia.pl płytki producenta Nowa Gala, zrobiła zdjęcia urządzonej już łazienki i zamieściła w naszej Galerii Użytkowników biorąc tym samym udział
w konkursie "Moje mieszkanie, Twoja inspiracja". I wygrała drugą edycję. Łazienka Pani Justyny
jest jednym z przykładów pięknie i niestandardowo urządzonej łazienki.

Więcej
Przestrzenne mieszkanie w bloku

W projektowaniu niewielkiego wnętrza, musimy zmieścić wszystko co potrzebne na niewielkim metrażu i jeszcze pozostawić przestrzeń, która doda oddechu naszemu mieszkaniu. Jak zaaranżować niewielkie mieszkanie w bloku? Oto idealny przykład!

Więcej
Ciepłe mieszkanie dla rodziny

Kolorowe i ciepłe mieszkanie na Bemowie. Takie mieszkanie jest funkcjonalne i przestrzenne, idealne dla rodzin z dziećmi.

Więcej
Mieszkanie dla dwojga

Mieszkanie na warszawskim Muranowie. Niewielki metraż, doskonale zaaranżowany, kuchnia połączona z salonem i klimatyczna sypialnia.

Więcej
Klasyczne mieszkanie w bloku

Klasyczny styl w niewielkim mieszkaniu w Gdyni. Ciepłe i jasne barwy w niewielkim pomieszczeniu nadają mu uroku. Inspiruj się ciekawymi realizacjami.

Więcej
Kuchnia/Jadalnia - mieszkanie nieopodal Gdyni

Pomysł na ciekawie urządzoną kuchnię - jadalnię. Kuchnia w stylu minimalistycznym w mieszkaniu położonym niedaleko Gdyni.

Więcej
Dom bliźniaczy

Oto dom bliźniaczy w Markach, bardzo ciekawie urządzony. Zainspiruj się.

Więcej
Nowoczesny apartament

Pomysł na nowoczesny i funkcjonalny apartament. Mieszkanie w stylu modernistycznym.

Więcej