kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Konkursy

Mamy laureatów, którzy ocenili nasze produkty!

Kolejny konkurs za nami. Wylosowaliśmy dwóch laureatów, którzy dodali ocenę do produktów na naszej stronie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Więcej
Startujemy z jesiennym konkursem!

Wystaw opinię dotyczącą realizacji zamówienia na Google i wygraj 1 z 2 e-kart podarunkowych RTV EURO AGD, każda o wartości 300 zł!

Więcej
Laureaci konkursu: Moje mieszkanie Twoją inspiracją!

IV edycja naszego konkursu "Moje mieszkanie, Twoją inspiracją" został rozstrzygnięty! Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.

Więcej
Oceń produkty i wygraj kartę RTV EURO AGD!

Do wygrania dwie karty podarunkowe RTV EURO AGD o wartości 300 zł każda. Oceń zakupione produkty na naszej stronie i wygraj jedną z nich!

Więcej
Karty Duka mają nowych właścicieli.

Konkurs wakacyjny dobiegł końca! Wyłoniliśmy 3 laureatów, którzy otrzymają kartę Duka o wartości 200 zł każda. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Więcej
Zaczynamy konkurs: Moje mieszkanie Twoją inspiracją!

Zostań jednym z autorów w naszej Galerii Użytkowników, zainspiruj innych swoim wyjątkowym wnętrzem i zagraj o jedną z atrakcyjnych nagród! Poznaj szczegóły!

Więcej
3 karty RTV EURO AGD wylosowane!

Mamy już laureatów czerwcowego konkursu. Otrzymają oni 3 e-karty RTV EURO AGD, każda o wartości 100 zł.

Więcej
Startujemy z wakacyjnym konkursem!

Wystaw opinię dotyczącą realizacji zamówienia na Google i wygraj 1 z 3 kart podarunkowych DUKA, każda o wartości 200zł! Zaczynamy 1 lipca. Powodzenia!

Więcej
Majowy konkurs rozstrzygnięty!

Dwie karty RTV EURO AGD wylosowane. Gratulujemy wygranym, dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

Więcej
Trzy karty RTV EURO AGD do wygrania!

W czerwcowym konkursie do wygrania trzy karty RTV EURO AGD, każda o wartości 100zł. Dodaj opinię o naszym sklepie na Google i wygraj jedną z nich.

Więcej