kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Łazienka

Styl glamour w łazience

Autor: Dekordia

środa, 12 czerwca 2024

Każdy z nas na pewno słyszał o stylu skandynawskim czy retro, które ostatnimi latami cieszą się powodzeniem przy wybieraniu stylu urządzania mieszkania. A gdyby tak, przełamać ten trend i urządzić mieszkanie w stylu pałacowym?

Styl nowoczesny w łazience

Autor: Dekordia

środa, 12 czerwca 2024

Styl nowoczesny w łazience cieszy się niesłabnącym powodzeniem, szczególnie biorąc pod uwagę ogrom możliwości jakie istnieją i oferowanego wyposażenia. To już nie tylko nowoczesny design kabin prysznicowych, wanien czy umywalek, ale również efektowne lustra, oświetlenie montowane nie tylko pod sufitem, czy nawet grzejniki, które zaczynają przypominać dzieła sztuki.

Styl retro w łazience

Autor: Dekordia

środa, 12 czerwca 2024

Najnowszym trendem w aranżacji łazienki jest styl retro. Taki styl nada niepowtarzalny urok naszej łazience. Łazienka w stylu retro to propozycja dla osób, które nie chcą mieć łazienek z marketów budowlanych a cenią unikalny klimat wnętrza.

Kolorowa umywalka w łazience

Autor: Beata Łuszczyńska

wtorek, 11 stycznia 2022 (Archiwalne)

Coraz więcej osób aranżując łazienkę, decyduje się na modne akcenty w postaci kolorowej ceramiki sanitarnej. Kolorowa umywalka jest ciekawym detalem nadającym wnętrzu oryginalnego charakteru.

Łazienka w stylu Modern Classic

Autor: Beata Łuszczyńska

czwartek, 1 lipca 2021 (Archiwalne)

Nazwa Modern Classic nie ma polskiego odpowiednika jednak łatwo domyśleć się, że kwintesencją stylu jest połączenie nowoczesności z klasyką. 

Metalizowane płytki na ścianę i podłogę

Autor: Miłka Mękal

środa, 12 lutego 2020 (Archiwalne)

Płytki metalizowane wyglądają jakby zamiast płytek ceramicznych na ścianie położyć arkusz z niklu, metalu pokrytego rdzą czy miedzi. 

Stylowe łazienki w różnych aranżacjach

Autor: Miłka Mękal

czwartek, 19 grudnia 2019 (Archiwalne)

Stylów aranżacji jest bardzo dużo. Mamy klasyczny, glamour, minimalistyczny, loftowy, skandynawski, rustykalny, vintage, retro czy marynistyczny. Każdy ma swoje wyjątkowe elementy, które wyróżniają go na tle innych. Zazwyczaj rozmowy o stylach aranżacji dotyczą pokoi, holu czy kuchni, rzadko łazienki. W przecież nasze łazienki również możemy urządzić w konkretnym stylu dzięki odpowiednio dobranym płytkom, ceramice i akcesoriom. 

Klasyczny niebieski to kolor roku 2020

Autor: Miłka Mękal

poniedziałek, 9 grudnia 2019

Po dość jasnym, ciepłym kolorze living coral, który królował w 2019 roku jako kolor roku, Pantone zdecydowało się na wybranie na kolejny rok koloru o zdecydowanej, mocnej i jednocześnie chłodnej barwie. Color of the Year 2020 został kolor Classic Blue o numerze 19-4052.  

Kanarkowa łazienka

Autor: Miłka Mękal

piątek, 26 lipca 2019

W sierpniowym numerze "M jak mieszkanie" ukazał się artykuł "Lotem kanarka" opisujący mieszkanie, którego właścicielom zależało na wpasowaniu elementów w żółtym kolorze. I tak pomyśleliśmy sobie, że łazienka w takim kolorze czy też z elementami takiej barwy wyglądałaby niezwykle radośnie i ciepło. Więc postanowiliśmy poszukać dla Was płytek jak najbardziej zbliżonych wyglądem do umaszczenia kanarka. 

W trzech stylach

Autor: Miłka Mękal

wtorek, 23 lipca 2019

Nie bez powodu na łazienki mówi się salony kąpielowe. Bo tak jak salony można je urządzać
w najbardziej wyszukany sposób. Producenci zadbali o to, by znaleźć wszystko, co potrzeba do każdego ze stylów - od ceramiki i baterii, po płytki i meble.