kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Porady

Wiemy, jak trudno czasem zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Wybrać coś, co będzie nam się podobało a jednocześnie będzie pasowało do pomieszczenia. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Państwu kilka porad z zastosowaniem oferowanych przez nas (i nie tylko tych) produktów:

Szafki i półki do łazienki

Nawet najlepiej urządzone wnętrze nie wygląda dobrze, gdy panuje w nim bałagan. Dlatego planując łazienkę musimy przewidzieć miejsce na kosmetyki, ręczniki oraz inne przedmioty codziennego użytku. Jakie szafki wybrać do naszej łazienki?

Więcej
Jak doświetlić hol i korytarz?

Problemem przy adaptacji poddasza jest zapewnienie optymalnego oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach. Mała łazienka, korytarz czy hol nie zawsze umożliwiają instalację okien połaciowych. Rozwiązaniem mogą być świetliki tunelowe lub lukarny.

Więcej
Ciesz się gotowaniem i życiem dzięki dobrze zagospodarowanej kuchni

Czas to pieniądz, a funkcjonalnie zagospodarowana kuchnia znacznie przyspiesza przygotowywanie posiłków. Dlatego producenci starają się wyprzedzać oczekiwania klientów, proponując coraz ciekawsze i użyteczne rozwiązania. Sprawdźmy, co ułatwi nam życie i gdzie kupić odpowiednie meble kuchenne.

Więcej
Płytki do garażu

Decydując się na budowę garażu podejmujemy wyzwanie. Wynika ono przede wszystkim ze specyficznej funkcjonalności pomieszczenia. Wybierając materiały musimy zwrócić szczególną uwagę na zabezpieczenie ich przed szkodliwymi czynnikami, na których działania są narażone. Szczególnie istotnym jest wybór odpowiednich płytek do garażu.

Więcej
Inserta/dekoracje szklane

Coraz chętniej sięgamy po szklane elementy dekoracyjne przy urządzaniu swojego domu. Dekoratorzy wnętrz są jednomyślni. Świetnie współgrają one z innymi materiałami. Nie straszna im współpraca z drewnem, betonem czy sztucznymi tworzywami. Odpowiednio dobrane inserto szklane podkreśla charakter pomieszczenia.

Więcej
Grzejniki Terma

Wszyscy pamiętamy czasy, kiedy pomimo naszych starań, aby jak najlepiej zaaranżować wnętrze naszego domu, cały efekt psuł grzejnik. Duży z topornymi żeberkowymi łączeniami. Zło konieczne. Nie raz usiłowaliśmy go zamaskować. Te czasy to już przeszłość. Producenci przedstawiają nam wachlarz modeli, którym blisko do sztuki współczesnej. 

Więcej