kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Porady

Wiemy, jak trudno czasem zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Wybrać coś, co będzie nam się podobało a jednocześnie będzie pasowało do pomieszczenia. Dlatego postanowiliśmy przedstawić Państwu kilka porad z zastosowaniem oferowanych przez nas (i nie tylko tych) produktów:

Jak wybrać płytki do łazienki?

Nie tylko wygląd płytek i ich cena są istotne przy ich wyborze do naszej wymarzonej łazienki. Polecamy zwracać uwagę również na ich parametry. Szczególnie na nasiąkliwość i antypoślizgowość. Sprawdź, jakie płytki wybrać, aby służyły na długie lata.

Więcej
Jak obliczyć potrzebną ilość glazury?

Kiedy wybierzemy już najładniejsze płytki do naszej łazienki przed zakupem musimy obliczyć, ile nam ich potrzeba. Można skorzystać z naszego kalkulatora, ale przy łączeniu kilku rodzajów płytek najlepiej wiedzieć jakie czynniki bierzemy pod uwagę do wyliczenia liczby metrów potrzebnych nam płytek.

Więcej
Jak impregnować i konserwować gresy

Istotnym czynnikiem, który decyduje o długowieczności gresów jest jego konserwacja. Zabezpiecza ona posadzki przed ingerencją brudu pochodzenia zarówno wodnego, jaki i oleistego oraz przed zużywaniem. Nasz artykuł to krótki poradnik jak impregnować i konserwować gresy. Jest to szczególnie ważne w przypadku gresów polerowanych.

Więcej
Jak wybrać odpowiednią fugę?

Fugi, inaczej spoiny, stanowią wykończenie okładziny ceramicznej. Pełnią też inne bardzo ważne funkcje: kompensują naprężenia powstające na skutek wahań temperatury lub odkształceń podłoża, tuszują minimalne różnice w wymiarach płytek, wpływają na estetykę oraz warunki sanitarne powierzchni.

Więcej
Nakładamy fugę

Kiedy wybierzemy już odpowiednią fugę i poczekamy minimum 24 godziny, aż wyschnie nasza zaprawa pod płytkami, możemy zaczynać nakładanie fugi. W artykule opisaliśmy, jak w kilku krokach nałożyć fugę. To naprawdę nie jest trudne!

Więcej
Metody konserwacji płytek szkliwionych

Płytki szkliwione są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Najlepiej jednak przestrzegać kilku reguł, a wtedy nasze mieszkanie będzie piękne przez wiele lat. W naszym poradniku poznają Państwo sposoby konserwacji płytek ceramicznych.

Więcej
Mała łazienka też może być piękna

Większość z nas ma ten sam problem, małą łazienkę. Jednak mała łazienka nie musi być naszą bolączką. Dzięki kilku sztuczkom możemy stworzyć z małej łazienki, przytulne, piękne i przede wszystkim funkcjonalne pomieszczenie. Wystarczy tylko odpowiedni projekt.

Więcej
Wanna czy prysznic

Dylemat ten dotyczy przede wszystkim posiadaczy mniejszych łazienek, którzy zastanawiają się,
czy nie zwiększyć komfortu korzystania z całego pomieszczenia poprzez zamianę wanny na prysznic. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety.

Więcej
Listwy szklane

Z każdym rokiem coraz chętniej wybieranym materiałem przy budowie i urządzaniu domu jest szkło. Jego wielkim atutem jest uniwersalność zastosowania. Idealnie komponuje się niemal z każdym materiałem: drewnem, betonem, metalem czy też tworzywami sztucznymi. Szkło może być niebanalnym dopełnieniem aranżacji wnętrza.

Więcej
Jak wybrać odpowiednie drzwi do łazienki?

Stolarka drzwiowa przeznaczona do łazienki powinna spełniać normy bezpieczeństwa. Wybierając drzwi do pokoju kąpielowego należy upewnić się, że zapewnią one odpowiednią wentylację pomieszczenia, a sposób ich otwierania będzie właściwy. Warto zamontować w nich również zamek, dający domownikom poczucie prywatności.

Więcej