kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Nasze projekty łazienek

Łazienka to pomieszczenie w którym nie spędzamy zbyt wiele czasu. Często więc jej urządzanie
sprowadza się do wybrania płytek, wanny i umywalki, które będą po prostu funkcjonalne. Potem okazuje się, że mogliśmy lepiej dobrać kolory ze względu na wielkość łazienki, inaczej zaplanować oświetlenie i położenie lustra zyskując na optycznym powiększeniu łazienki, czy też mogliśmy inaczej zaplanować ustawienie ceramiki i zamiast niewygodnej kabiny postawić, wymarzoną do długich relaksacyjnych kąpieli, wannę.

Przytulna, funkcjonalna, elegancka łazienka będzie dla nas azylem do wypoczynku i relaksu. By pomóc
Wam w urządzeniu takiej łazienki przygotowaliśmy kilka propozycji projektów wraz z ich wymiarami,
opisem użytych materiałów i szacunkowymi wycenami. Projekty te powstały wg wskazówek naszych klientów. W większości zdali się oni na gust naszej projektantki dając wskazówki jedynie odnośnie kolorystyki i ewentualnych kolekcji, jakie chcą, aby były uwzględnione.

Polecamy również skorzystanie z usług naszej projektanki. Więcej informacji na ten temat znajduje się
w zakładce: Projektujemy / Projekt dla Ciebie.

Projekt 7

Założenia:  łazienka na poddaszu, część sufitu pod skosem, duże okno tzw. balkonowe. W łazience zaplanowana została wanna wolnostojąca. Łazienka na planie prawie kwadratu ma wymiary: 3,3x3,5 m. Oprócz wanny miały się w niej znaleźć wygodna szafka, dwie umywalki aby wygodnie było korzystać mieszkańcom, miska wc oraz bidet. 

Więcej
Projekt 6

Założenia: łazienka na planie prostokąta w której miały się zmieścić wanna dla pani domu oraz prysznic dla pana domu. Do tego oczywiście umywalka i toaleta a także niezbędne w każdej łazience miejsce do przechowywania. Wymiary łazienki to 3x2 m, na szczęście bez żadnych wystających kawałków ścian czy zabudowań. 

Więcej
Projekt 5

Założenia: łazienka mająca kształt przypominający klocek tetris z racji nieregularnego kształtu
z jednym oknem,  powierzchnia podłogi ok. 7 m2. Klienci chcieli, aby łazienka po remoncie była nowoczesna i nawiązująca do stylu skandynawskiego. Narożna wanna a nad nią oświetlenie punktowe, umywalka nablatowa z dużym lustrem zawieszonym bezpośrednio nad nią. Połączenie płytek jednokolorowych z drewnopodobnymi. Do tego półki na drobiazgi.

Więcej
Projekt 4

Założenia: łazienka o wymiarach 1,3x2,1 m, bez okien. Klienci zdecydowali, że nie chcą wanny,
lecz prysznic i to bez kabiny, aby maksymalnie, optycznie powiększyć pomieszczenie.

Więcej
Projekt 3

Założenia: łazienka o wymiarach 2,4x3,3 m, bez okien. Musieliśmy znaleźć miejsce na wolnostojącą wannę oraz na prysznic. Prysznic jest zabudowany ścianami z trzech stron, ma szklane drzwi.

Więcej
Projekt 2

Założenia: łazienka o wymiarach 3,48x4,16 m, dwa okna w jednej z krótszych ścian. Podwieszany sufit dookoła z oświetleniem punktowym, dodatkowe oświetlenie na środku pomieszczenia.

Więcej
Projekt 1

Założenia: łazienka na poddaszu z jednym oknem dachowym, powierzchnia podłogi 18,43 m2, ścian
około 26 m2. Łazienka po remoncie miała być nowoczesna i minimalistyczna. Wanna wolnostojąca, lecz armatura wychodząca ze ściany, dwie umywalki nablatowe, dwa lustra z oświetleniem ledowym.

Więcej