kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Wasze pomysły

Design to miejsce gdzie znajdziecie ciekawe produkty, które mogą urozmaicić Wasze mieszkania.
Design to miejsce dla Was
. Wysyłajcie nam swoje propozycje ciekawych produktów wraz z opisem i zainspirujcie innych swoimi pomysłami.

Ciepły brąz na zimę

Zalety brązu trudno przecenić. To kolor, który daje poczucie bezpieczeństwa. Nie bez przyczyny jest najbardziej popularnym kolorem podłóg. Stąpając po nich czujemy się pewnie i stabilnie. Zobaczcie nasze propozycje.

Więcej
Dekoratorium nagrodzone

7 listopada w Nowym Jorku już po raz siódmy odbyła się gala rozdania nagród Pearls Awards, przyznawanych przez Custom Content Council. "Dekoratorium" - wnętrzarski magazyn Śnieżki, który zadebiutował na rynku wydawniczym w kwietniu tego roku, otrzymał Brązowe Perły w aż dwóch kategoriach.

Więcej
Zielony kolorem jesieni

Zielony to kolor natury, harmonii i równowagi. Tej jesieni chcemy zatrzymać lato! I wprowadzić zieleń do naszych domów. Więc...pomaluj dom na zielono! Odcienie zieleni czekają na Ciebie.

Więcej
MAGNAT w jesiennej odsłonie

Wraz z końcem pełnego energii lata przychodzi czas na dojrzałą i wyrafinowaną jesień. Ta pora roku to doskonały czas na zmiany oraz odświeżenie wnętrz. Czerpiąc inspirację z energii kamieni szlachetnych, MAGNAT stworzył zestawienie jesiennych propozycji kolorystycznych.

Więcej
Nowy numer Dekoratorium

Wciąż jeszcze przygrzewa ciepłe wrześniowe słońce, ale można już także zaobserwować zachodzące w przyrodzie zmiany. Jesienne przeobrażenie znajduje też odzwierciedlenie w nowym numerze magazynu "Dekoratorium".

Więcej
Inteligentne deski sedesowe

Chcielibyście, aby po wejściu do toalety deska sedesowa samoczynnie się podnosiła? A kiedy przestajemy z niej korzystać sama się opuszczała? Właśnie wynaleziono taki gadżet.

Więcej
Śnieżka w domu modelowym w Jankach

Akcja edukacyjna DOM MODELOWY, skierowana jest głównie do indywidualnych inwestorów planujących budowę bądź będących już w jej trakcie. Oficjalnymi partnerami zostali najbardziej cenieni i solidni producenci materiałów budowlanych oraz wnętrzarskich, w gronie których znalazła się ŚNIEŻKA ze swoją gamą produktów.

Więcej
Nowy numer "Dekoratorium"

Lato to wyjątkowa pora roku pełna kolorów, życia i energii. Taki też jest nowy, letni numer magazynu "Dekoratorium", który pomoże nam w znalezieniu natchnienia oraz inspirujących pomysłów na nadanie naszemu mieszkaniu odpowiedniego wyglądu i charakteru.

Więcej
Magnat w letniej odsłonie

Wnętrza przepełnione miodowo-bursztynowymi barwami pozwolą na chwilę relaksu i harmonii, natomiast żywe, soczyste kolory wypełnią pokładami pozytywnej energii. W artykule przedstawiamy trzy odsłony inspirujących aranżacji, które przeniosą nas w świat natury, harmonii i natchnienia.

Więcej
Nowy serwis internetowy acryl-putz

FFiL Śnieżka wychodząc naprzeciw potrzebom klientów stworzyła stronę internetową poświęconą marce ACRYL-PUTZ, oferującą gipsowe masy szpachlowe o szerokim zakresie zastosowań www.acrylputz.pl

Więcej