kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Magnat w letniej odsłonie

Warszawa, 11 lipiec 2011 roku

Magnat w letniej odsłonie

Wraz z latem wkraczamy w okres natury, harmonii i radości. To pora sprzyjająca poszukiwaniu nowych inspiracji oraz doświadczaniu chwil zarówno tych spokojnych, jak i  energicznych. To właśnie z tych doświadczeń czerpią nowe, letnie aranżacje palet barw Magnat. Wnętrza przepełnione miodowo-bursztynowymi barwami pozwolą nam na chwilę relaksu i harmonii, natomiast żywe, soczyste kolory wypełnią nas pokładami pozytywnej energii. Proponujemy trzy odsłony inspirujących aranżacji, które przeniosą nas w świat natury, harmonii i natchnienia.

W męskiej duszy gra rythm&blues

Od posągowych szarości, przez cierpki smak oliwinu, po słodki miodowy bursztyn. Jak wiele tonów jest w tej gamie. W tym męskim wnętrzu ton nadaje czarno-biały jazzowy plakat, ale równie ważna jest jego oprawa: chłodna szarość, oliwkowa zieleń i radosna żółta nuta tworzą perfekcyjne trio. W tle może pobrzękiwać błyszcząca blacha niczym z saksofonu albo matowy trzask czarnej płyty nadający oldschool’owy look.

Kolory farby:
S50 Miodowy Amber
S46 Wysmakowany Oliwin
S48 Grafitowy Marmur

Magnat w letniej odsłonie
 

Emocje i uniesienia
Chłodna kryształowa szarość tuli do snu, a słoneczny topaz jaśnieje radośnie o poranku. Ognisty karnelian budzi zmysły o każdej porze. Daj mu się oczarować. Bo ten odcień czerwieni sprawia, że optymistyczna, młodzieńcza sypialnia zyskuje romantyczny wątek. Wystarczy odrobina takiego koloru – na jednej ścianie, fragmencie lub meblu.  Kolory nadają wnętrzu łagodności, ale i charakteru. Sprawią, że pomieszczenie będzie przytulne i zachęcające do odpoczynku.
Kolory farby:
S26 Górski Kryształ
S40 Ognisty Karnelian
S4 Złocisty Topaz

Magnat w letniej odsłonie

Soczyste kontrasty
Świeżość zielonego aleksandrytu i rude tygrysie oko codziennie inspirują do egzotycznych podróży. To kolory dla ludzi odważnych i dynamicznych, dla których dom to miejsce, gdzie szukają oni energii do kolejnych wyzwań. W takim zestawieniu barw zarówno meble kolonialne, jak i nowoczesne będą wyglądały egzotycznie. Biel jest tu nieodzownym elementem, jeśli zależy nam na modnym, nieco ascetycznym charakterze. Na jej tle najbardziej wyraziście prezentują się dodatki z ciemnego drewna.
Kolory farby:
S29 Zwycięski Aleksandryt
S20 Tygrysie Oko
S17 Biały

Magnat w letniej odsłonie
 

Komentarze