kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Inteligentne deski sedesowe

Znalezione i zredagowane przez użytkownika Christophera

A teraz coś, co z pewnością spodoba się wszystkim paniom, których partnerzy zapominają o opuszczaniu deski klozetowej. Inteligenta toaleta sama opuszcza i podnosi deskę. Specjalny czujnik wykrywający ruch podnosi klapę jeśli wejdziemy w strefę naprzeciwko toalety i opuszcza ją jeśli z niej wyjdziemy. Co ważne deska nie opada z hukiem, tylko opuszcza się stopniowo.

Producent zapewnia, że trwa opuszczanie deski trwa tylko 15 sekund.

Czujnik cały czas jest włączony. A co jeśli wchodzimy do łazienki w innym celu niż korzystanie z toalety? Wystarczy, że przejdziemy obok i już zacznie się podnosić deska. :)

Inteligentne deski sedesowe

Inteligentne deski sedesowe

Inteligentne deski sedesowe

Źródło: http://www.trendir.com/archives/automatic-toilet-seat-cover-fr.html

Kolejnym zestawem jest urządzenie nazwane Smart Toilet Seat posiada wiele unikatowych funkcji, takich jak mycie wiadomych części ciała i ich suszenie, perfumowanie czy też masaż.  Ponadto deska potrafi się sama wyczyścić, jest antybakteryjna, podgrzewana i na dodatek (w najdroższym modelu) obsługiwana pilotem.


Źródło: http://www.geektoys.pl/inteligentna-deska-klozetowa/

Znalezione i zredagowane przez użytkownika Christophera

Komentarze

2011-09-13 08:58:22

Chris napisał:

Panie Piotrze dzięki zastosowaniu niewidzialnej podczerwieni fotokomórka może być z powodzeniem używana w alarmach i systemach monitoringu. W momencie przejścia przez strumień światła, przekaźnik uruchamia się na czas trwania obecności w strumieniu światła. Na zdjęciach jest tylko wizualizacja, w rzeczywistości nie widać tego strumienia światła :)

2011-09-10 09:55:58

piotr napisał:

o i proszę jak technika nas wyprzedza. i nie powiem ten pomysł jest bardzo ciekawy. i raczej ułatwia życie. ale nie wiem czy bym chciał mieć w łazience takie oczko przypominające laser???? może . bedę myślał gdy taka deska bedzie w zasiegy moim możliwości finansowych :>:>