kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Ciesz się gotowaniem i życiem dzięki dobrze zagospodarowanej kuchni

jak urządzić kuchnię

Czas to pieniądz, a funkcjonalnie zagospodarowana kuchnia znacznie przyspiesza przygotowywanie posiłków. Dlatego producenci starają się wyprzedzać oczekiwania klientów, proponując coraz ciekawsze i użyteczne rozwiązania.

Sprawdźmy, co ułatwi nam życie i gdzie kupić odpowiednie meble kuchenne.
 

Innowacyjne systemy, które usprawniają prace kuchenne

Chciałbyś przechowywać większą ilość artykułów żywnościowych, lecz nie dysponujesz spiżarnią albo odpowiednią przestrzenią w kuchni? Nic straconego. Wystarczy wyposażyć się w szafki z głębokimi szufladami. Kuchenne potyczki będą prostsze także dzięki koszom do szafek dolnych narożnych i prowad- nicom z pełnym wysuwem. Natomiast system cichego domykania sprawi, że podczas gotowania nie będziemy przeszkadzać innym domownikom.
Warto też zainwestować w wyciąganą wylewkę przy zlewozmywaku, która uprzyjemni mycie naczyń, uważane przez wielu za przykry obowiązek. Spore grono osób ma problem ze składowaniem wszelakich garnków. Chyba każdy z nas kiedyś wyciągał wszystkie naczynia, aby dostać się do odpowiedniego. Jak temu zaradzić? Na przykład poprzez system Magic Corner Comfort, działający prosto i funkcjonalnie. Wystarczy otworzyć drzwiczki, chwycić za uchwyt ramy i wyciągnąć przednie kosze, automatycznie odchylając je na bok. Tylne kosze zajmują ich miejsce, w efekcie czego wszystko mamy pod ręką. A to tylko kilka wybranych przez nas rozwiązań, przedstawionych w katalogu kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White.
 

Duży potencjał kuchni na wymiar

Osoby ceniące możliwość idealnego dostosowania umeblowania do swoich potrzeb, powinny zainteresować się ofertą Senso Kitchens - kuchni na wymiar Black Red White. Wybierając nowoczesne (Capital, Traffic) albo klasyczne (Royal, Sentima) wzory  frontów stworzymy wnętrze w ulubionej stylistyce - do wyboru jest aż 50 modeli w 170 kolorach. Natomiast dzięki szerokiej ofercie ponad 200 rodzajów szafek o różnych wymiarach
i funkcjach bez trudu poradzimy sobie z zagospodarowaniem każdego kąta czy wnęki, dostosujemy zabudowę do wymagań przestrzennych pomieszczenia oraz zabudujemy sprzęt AGD. Kuchnie na wymiar Senso Kitchens posiadają również wspomniane wcześniej rozwiązania, umożliwiające optymalne wykorzystanie wnętrz szafek czy szuflad, a co za tym idzie komfortowe przygotowywanie smakowitych potraw. Warto odwiedzić stronę www.brw.com.pl i bliżej poznać udogodnienia, jakie niosą ze sobą kuchnie na wymiar i nie tylko, ponieważ Black Red White ma w swojej bogatej ofercie również meble do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, jadalni oraz szereg niebanalnych artykułów wyposażenia wnętrz.

Komentarze