kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Regulamin Galerii Użytkowników

1. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania prawa autorskiego, a w szczególności do nie zamieszczania wypowiedzi, grafik, zdjęć osób trzecich z naruszeniem ustawy z dni a 4 lutego 1994 roku
o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2006 r. nr 90 poz. 631 ze zmianami).

2. Użytkownik ma prawo umieścić w serwisie jedynie prace, do których posiada prawa autorskie tj. Użytkownik wykonał fotografię sam lub posiada do niej prawa.

3. Fotografie, co do których zachodzi podejrzenie że łamią prawa autorskie osób trzecich, będą ukrywane
lub usuwane przez Administrację bez ostrzeżenia.

4. Umieszczając fotografię Użytkownik wyraża zgodę na publikowanie i udziela nieodpłatnie Dekordia.pl prawa do prezentowania jej w serwisie www.dekordia.pl i w materiałach reklamowych Dekordia.pl. Wyłącza się wnoszenie jakichkolwiek roszczeń Użytkownika z tytułu prezentacji jego fotografii we wszelkich materiałach opisanych powyżej.

5. Dekordia nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników naruszające prawa osób trzecich, lecz dołożą wszelkich starań w celu powstrzymania lub uniemożliwienia takich działań. W szczególności dotyczy to naruszeń praw autorskich.

6. Dekordia ma prawo usunąć galerie Użytkownika z serwisu jeśli uzna, że nie wnosi ona nic ciekawego i/lub wręcz jest sprzeczna z polityką dekordia.pl.

Komentarze