Ogólnopolska Baza Architektów i Projektantów Wnętrz

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nonszalanckie płytki ceramiczne w paski

Płytki ceramiczne w paski pozwalają stworzyć niepowtarzalny i oryginalny styl. Można nawet powiedzieć, że jest to dekoracja, która potrafi zdziałać cuda we wnętrzach. Kafelki ceramiczne w paski są ponadczasowe i uniwersalne. To dodatek, którym można urozmaicić każde wnętrze- od łazienki, przez kuchnie, przedpokój na salonie kończąc. Zastosowanie pasków we wnętrzu pozwala również zbudować optyczne złudzenie we wnętrzu. 

Pionowe paski na ścianie podwyższą pomieszczenie, a poziomie, optycznie poszerzą ściany. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w niskich lub wąskich wnętrzach. Warto przyjrzeć się płytkom ze wzorem w paski bliżej i zastanowić się nad ich ciekawą aranżacją. Musimy tylko uważać by nie przytłoczyć pasami pomieszczenia.

W małych pomieszczeniach bezpiecznie jest wykorzystywać jasne kolory lub kontrastowe paski o niewielkiej szerokości. Dlatego też rozsądniej skusić się na płytki ścienne w jasne pasy lub połączyć w oryginalny sposób kilka kolorów. Można też wykorzystać płytki z dekoracyjnym wzorem w paski, ale wyglądającym zupełnie jak tapeta lub makatka. To dobry sposób na zbudowanie przytulnego i klasycznego wnętrza. W łazience takie rozwiązanie będzie wyglądało zaskakująco i nowatorsko. Dostępne są również kolekcje płytek w paski, które połączone z innymi detalami kolekcji będą tworzyły pałacowy lub marynistyczny klimat we wnętrzach.

Polecane przez nas kolekcje płytek ze wzorem w paski:

Vives - kolekcja Inuit

 

Ape Ceramica - kolekcja Lord

 

Aparici - kolekcja Wicker

 

Vives - kolekcja Makran                                   Vives - kolekcja Blanco Mate    

 

 Vives- kolekcja Flippo Soul

 

 

Komentarze