kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Płytki ceramiczne imitujące czarny marmur

Płytki ceramiczne z rysunkiem marmuru to jeden z największych hitów aranżacyjnych ostatnich lat. Sięgają po niego zwolennicy klasyki, miłośnicy minimalizmu, stylu glamour czy nowoczesnych aranżacji. Płytki imitujące czarny marmur – do złudzenia przypominają naturalny kamień i dają duże możliwości aranżacyjne.

Czarne płytki marmurowe poprzecinane białymi lub złotymi żyłkami naturalnego kamienia wprowadzą dynamiczny element, który jednocześnie prezentuje się bardzo elegancko we wnętrzach.
Oferowane przez wielu producentów wzory sprawiają, że mimo inspiracji jednym motywem, kolekcje znacznie różnią się między sobą. Dzięki zróżnicowaniu wzorów, formatów i powierzchni czarnych płytek marmurowych każdy może wybrać idealny model pasujący do planowanej koncepcji wnętrza. Rysunek marmuru na kaflach może być biały, złoty, wyraźnie zaznaczony lub delikatnie zaznaczony. Powierzchnie płytek imitujących marmur mogą być matowe, błyszczące lub posiadać delikatną strukturę, ale wszystkie z nich prezentują się zjawiskowo. Ostateczny efekt aranżacji zależy od dodatków i detali z jakimi połączymy płytki imitujące czarny marmur.

Pamiętajmy, że czarne płytki imitujące marmur nie sprawdzą się w małych, słabo doświetlonych wnętrzach. Tylko przestronne wnętrza z dużą ilością naturalnego światła pozwolą wyeksponować ich piękno i urok.

Prezentujemy wybrane kolekcje czarnych płytek marmurowych:

Polskie kolekcje:

Cerrad New Design, kolekcja Marquina Gold

Paradyż, kolekcja Artstone

Nowa Gala, kolekcja Magic Black

Opoczno, kolekcja Royal Black

Kolekcje płytek z importu:

Geotileskolekcja Ekali

Geotiles, kolekcja Nit

Ape Ceramica, kolekcja Nero Marquina

Ape Ceramicakolekcja Night Lux

Baldocer kolekcja Arkit

Baldocer kolekcja Wacom

Ceramica Santa Claus kolekcja Markinia

Emilceramica, kolekcja Tele Di Marmo

Marazzi kolekcja Allmarble

Pamesa Ceramica, kolekcja Iliria

Komentarze