kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Przyklejki i szablony odmienią Twój dom

Naklejki, przyklejki, plakaty i obrazy mają autentyczną moc odmiany Twojego mieszkania. Jest to doskonały sposób na odmianę starego mieszkania lub sposób na aranżację nowego. Taki dodatek może być doskonałym uzupełnieniem pokoju lub stanowić jego główny motyw przewodni. Koszt takiej dekoracji jest niewielki i w zależności od rozmiaru waha się od 30 zł do 200 zł.

Przyklejki

Przyklejki wycinamy z samoprzylepnej, miękkiej folii PCV. Folia dostępna jest w 62 kolorach z powierzchnią błyszczącą i matową. Folia odporna na działanie większości olei, smarów, słabych kwasów, soli i alkaliów.

Szablony

Szablony wykonywane są z samoprzylepnej folii PCV. Pozwala to na ścisłe przyleganie do ściany całego wzoru a co za tym idzie - podczas malowania nie powstają zacieki. Zastosowany przez producenta klej odznacza się słabszą siłą klejenia przez co oderwany od ściany szablon nie zostawia śladów. Szablon
malarski posiada formę prostokąta z wyciętym otworem w kształcie zamówionego wzoru. Szablony nie są wielorazowego użytku. Zabrudzenia naklejek można czyścić wilgotną ściereczką. Do usuwania tłustych plam można użyć niewielkiej ilości płynu do mycia szyb.

Przyklejki i szablony na ściany Przyklejki i szablony na ściany

 

Komentarze

2010-10-31 23:31:51

Pani Wiosna napisał:

Pokusiłam się niedawno o taki szablon (naklejka) i jestem baaaardzo zadowolona. Naprawdę robi wrażenie! Momentalnie salon nabrał charakteru. Może przy najbliższej okazji umieszczę galerię.

2010-10-27 20:52:27

Mariola d Mizerów napisał:

a jeszcze taniej jest samemu narysować takiego kotka zwykłą plakatówką lub markerem:)

2010-10-26 12:35:58

Chris napisał:

Bombowa sprawa i super efekt końcowy.

2010-08-23 19:14:35

napisał:

Rzeczywiście takie dekoracje na ścianie są ciekawe. Zastanawiam się nad zakupem takich szablonów do pokoju mojego dziecka. Podoba mi się ten kot, taka dekoracja rozweseli pokój