kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Meble VIP dla Twojego dziecka

Przedstawiamy pokoje w których zakocha się każde dziecko. Który zestaw jest w stylu Twojej pociechy?

1. ZESTAW RACER

Silniki już pracują na najwyższych obrotach, kto pierwszy wystartuje, ten ma największe szanse ,aby wygrać wyścig i zdobyć "MISTRZOSTWO  F1". Bardzo ładny i funkcjonalny zestaw mebli dla młodego kierowcy FORMUŁY 1. Perfekcyjnie wykonane meble, z wysokiej jakości płyty laminowanej. Łóżko ma prawdziwe reflektory, które świecą nocą!

meble do pokoju dziecięcego

 2. KOMNATA RYCERSKA

Przepiękny, bajecznie kolorowy i wspaniale wykonany zestaw mebli dla małego rycerza, przeniesie on Twoje dziecko do zamkowej komnaty i pozwoli codziennie na nowe przygody.Takich mebli będą mu wszyscy zazdrościć.

meble do pokoju dziecięcego

3. KOMNATA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI

Słodka, bajecznie kolorowa i pięknie wykonana komnata dla małej księżniczki. Przebywając w niej dziecko poczuje się jak w prawdziwym zamku. Idealne miejsce do zabawy, snu oraz nauki.

meble do pokoju dziecięcego

4. WESOŁY KORSARZ

Wspaniały zestaw mebelków dla młodego Pirata. Fantastyczne rysunki wykonane w technice druku 3D, pozwolą  maluchowi przenieść się na piracki okręt lub piracką wyspę.

meble do pokoju dziecięcego

Wszystkie mebelki dostępne są w sprzedaży w sklepie internetowym babyvip.pl

Komentarze

2011-03-02 15:08:25

Joanna M napisał:

super, super mebelki, tylko wydaje mi się,że raczej ta inwestycja jest tylko do momentu pójścia do szkoły:) Przerabiałam już to z moją córcią, która w któryś momencie powiedziała mi " mamo to obciach mieć takie meble "

2011-01-05 22:33:16

Pani Wiosna napisał:

Widziałam już kiedyś podobne meble. Jestem zauroczona. Podejrzewam, że nie ma dziecka, które nie chciałoby takiego raju w swoim pokoju. Cena tylko jest powalająca, ale jezeli jest to inwestycja na długie lata, na pewno warto w ten sposób urzadzić pokój dziecka.