kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Komody w stylu retro - meble z duszą

Komody w stylu retro to hit ostatnich sezonów. Meble powinny mieć duszę i wyglądać na oryginalne. Liczy się, też pojemność szuflad (dla każdej kobiety to istotny element) i dopasowanie do pomieszczenia w którym będą stać. Najważniejsze jednak by komoda pasowała do Ciebie.  Wybierz komodę w Twoim stylu.

Komoda Kare Design Harlekin 6 szuflad 86 x 140 x 50 cm

Artystyczna komoda stylizowana na starszą, niż jest w rzeczywistości. Zachwyca mocną kolorystyką (każda
z 6 szuflad w innej barwie), wielkością i pojemnością wartą wykorzystania. Kombinacja, która sprawdzi się zarówno w eleganckim hallu, kolorowej sypialni, dworku sprzed lat jak i pomieszczeniach szukających własnego stylu.

Komoda w stylu retro

 CzerwonaMaszyna.pl

Komoda Kare Design ROMANTIC BARIOLE

Komoda w iście barokowym stylu w nieco modernistycznej wersji. Takiego mebla nie powstydziłby się malarz ani osoba o artystycznej duszy. Wykonana z sosny – zachwyci ekologów. Pomalowana na różnokolorowe pasy, spodoba się każdej energicznej osobie. Nasz wzrok przyciągną bogato zdobione uchwyty. Praktyczna – wyposażona w cztery pojemne szuflady.

Komoda w stylu retro

CzerwonaMaszyna.pl

Komoda Kare Design DIVA 15 szuflad

Komoda, którą doceni każda kobieta. Mnóstwo miejsca na nasze drobiazgi, sekretne pamiątki, zdjęcia, biżuterię, kosmetyki i ubrania, które wyjmujemy na specjalną okazję. Smukłe, podwyższane nóżki tego mebla dodają mu stylu i wyniosłości. 12 małych szufladek, 2 średnie i 1 duża – to wszystko, czego kobieta może chcieć na swoje drobiazgi. A wszystko to w ładnym, subtelnym kolorze i delikatnych dekoracjach.

Komoda w stylu retro

 CzerwonaMaszyna.pl

Komoda Kare Design ROMANTIC POINTE

Barokowa komoda ozdobiona różnokolorowymi kropkami ożywi każde, nawet najnudniejsze wnętrze. Wyposażona w cztery głębokie szuflady. Mebel wyróżnia się bogato zdobionymi uchwytami. Ustawiony na nim, niewielki wazonik podkreśli romantyczny i wyjątkowy wdzięk mebla. Przykryty śliczną serwetką zyska na oryginalności.

Komoda w stylu retro

CzerwonaMaszyna.pl

Komoda Kare Design ROMANTICO PINK

Pełna romantycznej melancholii komoda, w której się zakochasz. Pałacowe kształty i nowoczesny, mocno wrzosowy kolor + barokowe, mocno zdobione uchwyciki. Ta dwu szufladowa komoda z pewnością zaskoczy Twoich gości, salonowi doda pikanterii a galerię wnętrz naenergetyzuje!

Komoda w stylu retro

CzerwonaMaszyna.pl

Komoda Kare Design ROMANTIC 2 SILVER LEAF BIG

Barokowe natchnienie dla wyjątkowych wnętrz! Nietuzinkowa komoda z dwiema szufladami, które zachwycają wykończeniem i mocno zdobionymi uchwytami. Uwagę zwracają dekoracyjne elementy brzegów i wyniosłe, pałacowe nóżki. Doskonały pomysł do wnętrz szykownych, dworków, galerii i salonu zainspirowanego pięknem.

Komoda w stylu retro

CzerwonaMaszyna.pl

 Wszystkie komody firmy Kare Design są dostępne w sklepie internetowym CzerwonaMaszyna.pl

Komentarze