kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Magnes na mydło

Uchwyt na mydło MARINO to funkcjonalny element do łazienki. Posiada magnetyczny element, który podtrzymuje mydło. Wykonany zostal  ze stali nierdzewnej matowej i doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze.

Taki uchwyt na mydło to doskonały następca popularnej mydelniczki. Doskonały sposób na pozbycie się problemu wyślizgującego się mydła :-)

magnetyczny uchwyt na mydło

 

Komentarze

2017-08-09 13:59:21

Sebastian K Jastrzębie-Zdrój napisał:

Nie jestem pewien czy taki następca ;] Ów gadżet był popularny w latach 70'tych - 90'tych. Jak dla mnie wspomnienie poprzedniej epoki. Minusem tego rozwiązania, z którymi spotkałem się w przeszłości były niezbyt dobrej klasy magnesy używane w chwytaku. Kolejną uciążliwością była korozja elementu wciskanego w mydło - kapsla zazwyczaj ze zwykłej stali lub stali ocynkowanej. Jak wiadomo nie każda klasa stali nierdzewnej daje się "magnesować" a zyskana w ten sposób "moc" jest niższa niż w przypadku np stali narzędziowej. Podejrzewam, że użycie lepszej klasy materiałów niż te sprzed paru dekad naprawiły by uciążliwy problem który pozostał mi w pamięci. MSZ (IMHO) rozwiązanie dobrze sprawdzi się na pewno w przypadku mydeł miękkich (np z algami), które muszą szybko wyschnąć by się nie rozpuścić do reszty ;]

2011-01-05 22:31:37

Pani Wiosna napisał:

Świetny gadżet! Lubię oryginalne i nowoczesne przedmioty. Bardzo mi się podoba pomysł z mydłem na magnesie :)