kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Przygotuj się na zimę

Kto z nas w długie zimowe wieczory nie marzy o kominku i przytulnym, dającym poczucie bezpieczeństwa blasku ognia? Ta wizja nie musi pozostawać w sferze marzeń, dzięki praktycznemu wynalazkowi, jakim są biokominki, każdy z nas może pozwolić sobie na taki luksus. Nie będzie to wprawdzie palenisko na którym trzaskają polana, za to okaże się dużo łatwiejsze w utrzymaniu.

Firma Kamin Maxx zajmuje się produkcją biokominków. Dzięki wykorzystaniu bezwonnego i całkowicie ekologicznego bioetanolu kominek nie musi być podłączony do przewodów wentylacyjnych, podczas spalania biopaliwa do atmosfery nie przedostają się żadne szkodliwe substancje. Nie powstają również uboczne produkty spalania jak dym i sadza, w związku z czym kominek można z powodzeniem umieść również w sypialni. Montaż nie jest skomplikowany i nie potrzeba zezwolenia na jego wykonanie.

Biokominki Kamin Maxx

Ten praktyczny kominek można zamontować w każdym miejscu, na ścianie w mieszkaniu, na werandzie,
w piwnicy czy na poddaszu. Jeden litr biopaliwa płonie przez 3 do 4 godzin i może zastąpić grzejnik o mocy
1,5 – 3 kW. Dziś  każdy może korzystać z możliwości instalacji kominka nie trzeba do tego specjalnych warunków czy przestrzeni, nie musimy się również martwić o drewno czy pozbywanie się popiołu, czyszczenie i udrażnianie instalacji.

Biokominki Kamin Maxx

Biokominki Kamin Maxx mają formę płaskich paneli. Prosty, nowoczesny design sprawi, że staną się stylowym i eleganckim elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia tworzącym dodatkowo  niepowtarzalną, przytulną atmosferę.

Biokominki Kamin Maxx

Fima Kamin Maxx oferuje również dekoracyjne mini kominki. Mogą się one stać ciekawą alternatywą dla świec podczas romantycznych kolacji i wieczorów spędzanych wspólnie z rodziną. Dzięki niewielkim rozmiarom  mini kominek można postawić na stole, biurku lub na półce. Gumowe podkładki chronią  przed porysowaniem powierzchni, na której został ustawiony. W zestawie dodatkowo znajduje się dozownik do bioetanolu z podziałką oraz regulator płomienia.

Komentarze

2011-01-05 22:37:17

Pani Wiosna napisał:

Zapewne cena nie należy do najniższych ;) Wygląda rewelacyjnie i na pewno jest bardzo praktyczny. Nie wiem, ile kosztuje, ale podobno "nie stać nas na tandetę", a zatem czasem warto zainwestować w coś luksusowego i dobrej jakości. Być może zwraca się koszt w ciągu lat, a już na pewno taki kominek oszczędza nam kłopotów z rozpalaniem, dorzucaniem i czyszczeniem :)

2010-10-27 20:50:56

Mariola d Mizerów napisał:

pierwszy raz spotkałam się z Biokominkiem, widzę że warto się nimi zainteresować, tylko jaki jest koszt takiego cuda? kto może sobie na niego pozwolić:)

2010-10-26 12:36:34

Chris napisał:

Fantastycznie wygląda i bardzo funkcjonalne.