konkurs Noworoczny 2024

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Halcon - nowy producent płytek w ofercie Dekordia.pl

Halcon to hiszpański producent płytek ściennych i podłogowych, którego produkty wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu. Zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzory płytek znajdą swoich sympatyków. Poniżej kilka aranżacji, które przedstawiają płytki z nowych kolekcji:

1. kolekcja Atelier - drewnopodobne, matowe płytki o czwartej klasie ścieralności dostępne w kolorach beżowym i jasnobeżowym, szarym i ciemnoszarym. Płytki pasujące do każdej stylizacji:

Kolekcja Atelier producenta Halcon

2. kolekcja Elements - ciekawe płytki w których jasny beż, biel i ciemny brąz łączą się tworząc drewnopodobną powierzchnię o delikatnie zarysowanych słojach. Płytki są błyszczące w rozmiarze 60,5x60,5 cm:

Kolekcja Elements producenta Halcon

3. kolekcja Kalos - loftowy urok kolekcji spodoba się lubiącym nowoczesne wnętrza i błyszczące szare płytki.
Dostępne w rozmiarze 60,5x60,5 cm będą pasowały do każdego pomieszczenia w mieszkaniu niezależnie
od jego wielkości i przeznaczenia. Dostępne w kolorze szarym i grafitowym:

Kolekcja Kalos producenta Halcon

4. kolekcja Katmandu - ciepły brąz płytki z tej kolekcji pasuje do każdego wnętrza w naszym mieszkaniu czy domu. Na płytce wyraźnie zaznaczono słoje, które podkreśla matowa powierzchnia. Płytki dostępne są
w rozmiarze 23,3x120 cm:

Kolekcja Katmandu producenta Halcon

5. kolekcja Look - to błyszczące, delikatnie cementowe płytki doskonałe do wnętrz nowoczesnych, loftowych,
ale także klasycznych kiedy uzupełnimy je odpowiednimi dodatkami. Płytki dostępne są w dwóch wariantach: gresowe mrozoodporne w rozmiarze 60,5x60,5 cm oraz jako niemrozoodporna terakota
w rozmiarze 45x45 cm. Kolory w jakich mamy dostępne płytki to kremowy, grafitowy i jasnoszary.

Kolekcja Look producenta Halcon

6. kolekcja Moments - patchworkowy urok płytek w których na jednej powierzchni znajdują się cztery różne wzory. Płytki do kartonów pakowane są losowo. Matowe wykończenie nadaje im subtelniejszego uroku. Płytki dostępne są w dwóch bazowych kolorach: szarym i brązowym, choć na brązowej płytce znajdziemy także wzory wyłącznie szare. Płytki dostępne są w rozmiarze 45x45 cm.

Kolekcja Moments producenta Halcon

7. kolekcja Torino - urok starszego drewna w których usłojenie jest bardzo gęste, lecz jednocześnie delikatnie zaznaczone. Płytki będą bardzo dobrze prezentowały się w pomieszczeniu urządzonym w stylu eko a także rustykalnym. Dostępne są w rozmiarze 45x45 cm. Mają błyszczącą powierzchnię o czwartej klasie ścieralności. Możemy je mieć w kolorze buk i dąb.

Kolekcja Torino producenta Halcon

Komentarze