kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Hiszpańskie patchworki od Codicer

Codicer to kolejna nowa firma w ofercie Dekordia. Ten hiszpański producent proponuje ciekawe płytki patchworkowe kolorowe i dwubarwne, nowoczesne i postarzane, które doskonale odnajdą się w aranżacjach retro i rustykalnych. Poniżej trzy kolekcje płytek, które odnajdziecie w naszym sklepie:

1. kolekcja Arte - dwubarwne płytki podłogowe, które tworzą na podłodze ciekawy dywan z płytek. Eleganckie, pasują do nowoczesnego i klasycznego stylu aranżacji wnętrza. Doskonale zgrają się z meblami drewnianymi w połączeniu ze szkłem. Płytki dostępne są w rozmiarze 25x25 cm, wykonane z gresu są mrozoodporne. Płytki nie są rektyfikowane, mają gładką powierzchnię:

Kolekcja Arte producenta Codicer

2. kolekcja Heritage - kolorowe płytki patchworkowe, które wyglądają jakby były schodzone już przez miliony ludzi. Płytki mają kolorowe wzory, które postarzono poprzez ich ścieranie. Płytki będą pasowały do każdego stylu i wnętrza, od nowoczesnej łazienki do kuchni retro. Płytki dostępne są w nierektyfikowanym rozmiarze 25x25 cm. Są mrozoodporne i mają gładką powierzchnię:

Kolekcja Heritage producenta Codicer

3. kolekcja Hidraulico - nowoczesny wzór patchworkowy, który dzięki płytkom ze wzorem dekoracyjnym można ułożyć w elegancki "dywan z płytek". Trzy kolory - biały, ciemnoszary i zgaszony granatowy sprawiają, że nowoczesne meble i dodatki będą pasowały do pomieszczenia z płytkami z tej kolekcji. Płytki mają nierektyfikowane wymiary 25x25 cm oraz matową, mrozoodporną powierzchnię:

Kolekcja Hidraulico producenta Codicer

Komentarze