kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowe kolekcje Tubądzin Domino

Kolekcja płytek Tubądzin Domino Credo inspirowana industrialnymi wnętrzami oraz naturalnymi surowcami. Płytki ścienne i podłogowe w kolorze beżowym oraz brązowym przeplatają się z akcentami w stylu boho oraz złota. Powierzchnia płytek bazowych Tubądzin Domino Credo stylizowana na cement jednak w odróżnieniu od stylu loftowego przybiera dwa ciepłe i kontrastujące odcienie. Dwie dekoracyjne płytki Domino Credo pozwalają na zaaranżowanie wnętrz o nieco odmiennym charakterze.
Dekor geometryczny wpisze się nowoczesnych i wyrazistych wnętrz, natomiast dekor z liniami doda aranżacji ciekawego lecz stonowanego charakteru. Tubądzin Domino Credo to połączenie prostej formy ze stylu loftowego z przygaszonymi barwami beżu i brązu oraz odrobiną luksusu w postaci złoceń na dekorach. Do aranżacji pasować będą lśniące i złote listwy z kolekcji, baterie, lampy lub dodatki w stylu boho. 

Domino, kolekcja Credo

Płytki Tubądzin Domino Opium stworzone dla wielbicieli stylu art deco w nowoczesnym wydaniu. Powierzchnia płytek Opium stylizowana jest na kamień o gęstym, ale cienkim użyleniu w kolorze złotym. Delikatny rysunek i połyskująca powierzchnia kafli sprawia, że jest to wyjątkowa kolekcja. Kolory Tubądzin Domino Opium są stonowane i kontrastują ze sobą. W jej skład wchodzą płytki ścienne i podłogowe o jasnej i ciemnej barwie. Całość dopełnia dekoracyjna płytka z motywem geometrycznym oraz miedziana listwa ścienna. Płytki Domino Opium doskonale łączą się aranżacjach z wykorzystaniem wytwornych mebli i dodatków. 

Domino, kolekcja Opium