Ogólnopolska Baza Architektów i Projektantów Wnętrz

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowe kolekcje Paradyża

Oferta Dekordia.pl została wzbogacona o 2 nowe kolekcje płytek ceramicznych Paradyż. Na szczególną uwagę zasługuje nowatorska i designerska kolekcja Neve Creative i od niej właśnie zaczynamy prezentację nowych kolekcji.

NEVE CREATIVE – PARADYŻ

To wizjonerska i designerska kolekcja płytek ściennych i podłogowych. Dzięki wykorzystaniu czterech kluczowych aspektów we wnętrzach: kolorów, formatów, światła oraz struktur ma bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzi się w projektach komercyjnych oraz w indywidualnych, kreatywnych aranżacjach. W kolekcji Neve Creative Paradyż dekoracja jest subtelna, a jej rytm wyznaczają geometryczne układy kwadratów i prostokątów. W świetle widać uwypuklone i różnorodne struktury oraz zróżnicowanie matowych i błyszczących powierzchni.
Zharmonizowana paleta kolorów podstawowych: biel, beż, szarości, grafit i czerń współgra z bogatą paletą kolorów: cielisty róż, ciemna terracotta, zgaszona mięta, głęboka zieleń, błękit i granat.
Płytki Paradyż Neve Creative dostępne w formatach: 9,8x9,8 cm i 29,8x89,8 cm oraz płytki strukturalne w formacie 19,8x19,8 cm.

Paradyż, kolekcja Neve Creative

Neve Creative Paradyz
Neve Creative Paradyz-2


CONCEPT – PARADYŻ

Uniwersalne płytki gresowe Paradyż Concept można układać na podłodze i na ścianie. Format płytek podstawowych 60x60 cm. Betonowa powierzchnia w odcieniu grys i bianco wpisze się do wszystkich nowoczesnych wnętrz. Płytki Paradyż Concept mają gładką i powierzchnię i są mrozoodporne. Klasa ścieralności określona przez producenta wynosi IV, a antypoślizgowość R10. 

Paradyż, kolekcja Concept

Komentarze