kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Winylowe nowości Quickstep

Oferujemy sprzedaż dwóch nowych kolekcji paneli winylowych marki Quickstep:

Kolekcja Quickstep Alpha Vinyl to wyjątkowo wodoodporne panele winylowe, które można użytkować w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak kuchnia, pralnia i łazienka.
Ich odporność na wodę i wilgoć wynika z zastosowania wodoszczelnego systemu zatrzaskowego połączonego z technologią hydrofobową. Podłogi winylowe Apha Vinyl Medium Tiles są również wyjątkowo wytrzymałe i odpowiednie do montażu na nierównych powierzchniach. Wzory nowej kolekcji nawiązują do kamieni. Wśród dostępnych deseni znajdziemy również biały marmur, który jest bardzo popularnym wzorem.

Producent Quickstep
Kolekcja Alpha Vinyl 

 

Kolekcja Illume składa się z paneli winylowych, które różnią miedzy sobą sposobem montażu. Illume Click oraz Illume Click Plus to panele przeznaczone do łatwego montażu na tzw. klik, natomiast Illume Glue Plus wymagają klejenia.
Winylowe podłogi Illume Quickstep można scharakteryzować jako ciche, miękkie i wodoodporne. Idealnie sprawdzą się w domowych zaciszach. Realistyczne wzory betonu ze strukturą podkreślą nowoczesny charakter wnętrza. Co ciekawe podłogi Illume dostępne są również w odcieniu delikatnego różu, co może być oryginalnym i zaskakującym elementem aranżacji.

Producent Quickstep,


kolekcja Illume Click Plus

kolekcja Illume Click

kolekcja Illume Glue Plus

 

Komentarze