kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Cztery nowe kolekcje Monopole Ceramica

Monopole Ceramica to hiszpański producent płytek ceramicznych o różnych wzorach, wielkościach
i kolorach. Poszerzyliśmy naszą ofertę o cztery nowe kolekcje z czego dwie to płytki cegłopodobne,
jedna do płytki ścienne o błyszczącej powierzchni a czwarta kolekcja to kafle ze wzorem marmuru.
Poniżej pokazujemy aranżacje płytek:

1. kolekcja Fashion - klasyka z odrobiną retro. Płytki z tej kolekcji mają formę kafli natomiast ich wzór przypomina marmurowy kamień w białym odcieniu z ciemniejszymi żyłkami i cieniami. Płytka ozdobna posiada klasyczny wzór, który jest widoczny w momencie połączenia kilku płytek na ścianie. Płytki nie są mrozoodporne oraz nie mają rektyfikowanych krawędzi. Płytki mają wymiary 30x10 cm oraz błyszczące krawędzie.

kolekcja Fashion od Monopole Ceramica

2. kolekcja Heritage - w niej znajdziemy płytki w formie cegiełek o jednokolorowej powierzchni. Płytki dostępne są w rozmiarze 28,5x7,7 cm. Krawędzie płytek są delikatnie nierówne co podkreśla charakter ręcznego wykonania. Nie są mrozoodporne i nadają się wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Do wyboru mamy pięć kolorów: tabaco, oliva, grafit, krem i biały. Dzięki tym płytkom ściany kuchni czy łazienek w stylu retro, rustykalnym czy klasycznym będą wyglądały jednocześnie elegancko i efektownie.

kolekcja Heritage producenta Monopole Ceramica

3. kolekcja Iris - to płytki kwadratowe w rozmiarze 20x20 cm o błyszczącej powierzchni. W zależności od dodatków pasować będą zarówno do pomieszczeń retro i klasycznych. Dzięki szerokiej gamie kolorów nasze aranżacje mogą być niepowtarzalne łącząc barwy lub tworząc jednokolorowe stylizacje w kolorach: żółtym, błękitnym, białym, fioletowym, liliowym, różowym i czarnym. Płytki są niemrozoodporne oraz mają nierektyfikowane krawędzie.

kolekcja Iris producenta Monopole Ceramica

4. kolekcja Ladrillo - gresowe płytki, które doskonale imitują naturalną cegłę zarówno budową, jak barwą.
Do wyboru mamy pięć różnych odcieni, wszystkie utrzymane w kolorach z palety brązów i czerwieni. Wielkość jednej płytki to 28x7,5 cm. Płytki są mrozoodporne dlatego z powodzeniem możemy je zastosować na zewnątrz ozdabiając elewację domu, ściankę tarasu czy patio. Płytki mają matową powierzchnię

kolekcja Ladrillo producenta Monopole Ceramica

Cała oferta tego producenta dostępna jest tutaj: Monopole Ceramica

Komentarze