kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Co nowego w ofercie firmy Cersanit?

Aż 14 nowych kolekcji włączyliśmy do naszej oferty płytek firmy Cersanit. Wszystkie w nowoczesnym, choć niekoniecznie jednocześnie minimalistycznym stylu. Doskonałe do łazienek, kuchni i salonów, sprawdzą się zarówno na podłogach, jak na ścianach.

Zdjęcia aranżacji w płytkach z najnowszych kolekcji znajdziecie poniżej:

1. kolekcja Lerno - kamień naturalny zawsze będzie modny. Klasyczne, nowoczesne czy glamour - każda aranżacja będzie odpowiednia do zastosowania płytek ze wzorem marmurowym. W tej kolekcji do wyboru mamy dwa, beżowy i kremowy pełne białych i pomarańczowych żyłek i cieni. Płytki dostępne są w rozmiarze 60x60 cm, mają matową i mrozoodporną powierzchnię. Posiadają czwartą klasę ścieralności co pozwala na ich zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

kolekcja Lerno producenta Cersanit

2. kolekcja Aprilo - delikatny kamień naturalny do łazienek, których właściciele lubią subtelny wystrój pomagający się wyciszyć i odpocząć. Płytki doskonałe do klasyki i eko, idealnie połączą się z drewnem, wikliną czy zielonymi dodatkami. Płytki gładkie i matowe, mrozoodporne więc do stosowania zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz. Dostępne w dwóch bazowych kolorach współczesnych aranżacji: beżowym i szarym. Posiadają piątą klasę ścieralności co pozwala na ich zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

kolekcja Aprilo producenta Cersanit

3. kolekcja I Love Wood - a kto z nasz nie kocha drewna? Ponadczasowe, pasujące do każdego stylu, idealne do salonów, przedpokoi, kuchni czy nawet łazienki. Płytki z powodzeniem zastępują panele czy deski dodając do wyglądu znacznie zwiększoną odporność i wytrzymałość na wilgoć. Płytki dostępne w rozmiarze 18,5x59,8 cm w aż piętnastu kolorach. Płytki są matowe, wykonane z gresu odporne na mróz. W zależności od koloru mają różne klasy ścieralności.

kolekcja I love wood producenta Cersanit

4. kolekcja Textile Flower - biały i czarny przenika się w kolekcji, której nazwa odzwierciedla powierzchnię płytki dekoracyjnej. Mamy na nich wzór rozwiniętych pąków kwiatów wyglądający jak zrobiony haftem krzyżykowym. Na płytkach bazowych mamy cienie i żyłki, które spotykamy na marmurze. To połączenie sprawia, że zyskujemy pomieszczenie pełne elegancji i wyrafinowania, delikatne ale jednocześnie wyraziste. Płytki dostępne w rozmiarze 29,7x60 cm, niemrozoodporne o gładkiej powierzchni.

kolekcja Textile Flower producenta Cersanit

5. kolekcja Serenity - cement w wydaniu naturalnym czyli prawie nie wygładzony. Surowy, wyrazisty, ale wcale nie chłodny. Świetnie będzie współgrał z nowoczesnymi meblami, szkłem, metalem czy drewnem w jasnych barwach. Płytki dostępne w dwóch kolorach: grafit i szary. Mrozoodporne nadają się do stosowania także na zewnątrz, szczególnie na tarasach nowoczesnych domów. Płytki dostępne w rozmiarze 29,7x59,8 cm. Posiadają czwartą klasę ścieralności co pozwala na ich zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

kolekcja Serenity producenta Cersanit

6. kolekcja Snowdrops - to kolekcja delikatnych płytek imitujących beton z lekkim cieniowaniem. Dwa odcienie szarości, szary i jasnoszary stworzą nam jasne, nieco chłodne pomieszczenie chyba, że uzupełnimy je o płytki dekoracyjne. Ich wzory wprowadzą cieplejszy klimat oraz nieco ożywią całość, przełamując szarości. Płytki dekoracyjne mamy dostępne w dwóch wzorach: jako patchworkową na której zawarto dwa rzędy po sześć wzorów oraz kwiecistą, którą wypełniają rozkwitnięte pąki kwiatów nie pozostawiając pustej przestrzeni. Płytki dostępne są w rozmiarze 20x60 cm, są matowe, niemrozoodporne oraz nierektyfikowane. Dostępna płytka podłogowa, wykonana z gresu jest mrozoodporna a jej wymiary to 42x42 cm.

kolekcja Snowdrops producenta Cersanit

7. kolekcja Mystery Land - to kolekcja, która ma w sobie nutę tajemniczości. Łączą się w niej subtelne wzory kwiatowe oraz wyrazistość płytki bazowej. Kolekcja łączy szarość z brązem, ale w wydaniu jakby zardzewiałej blachy. Do tego mamy płytkę dekoracyjną z delikatnymi kwiatami czy drugą ze wzorem w małe kafle o przetartej powierzchni. Dzięki tej kolekcji otrzymamy pomieszczenie o niespotykanej urodzie. Płytki dostępne są w rozmiarze 20x60 cm, mają matową i niemrozoodporną powierzchnię oraz nierektyfikowane krawędzie. Płytka podłogowa wykonana z mrozoodpornego gresu ma wymiary 42x42 cm. Posiada czwartą klasę ścieralności co pozwala na jej zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

kolekcja Mystery Land producenta Cersanit

8. kolekcja Marble Room - czyli pokój marmurowy. Taki uzyskamy dzięki tej kolekcji płytek z wyrazistym wzorem marmurowym przypominającym marmur Daino Reale o beżowym kolorze. Dzięki niemu nasze wnętrze będzie jednocześnie klasyczne, ciepłe i eleganckie. Dodaniem nuty nowoczesności do tej klasyki są dekory: Lines czyli linie wzdłuż dłuższego boku o lekko pofalowanym kształcie, Pattern przypominający trochę stare, klasyczne tapety i mozaika kwadratowa łącząca beżowy i kremowy kolor. Płytki ścienne są nierektyfikowane i niemrozoodporne, dostępne w rozmiarze 20x60 cm. Płytka podłogowa, wykonana z gresu jest mrozoodporna, rozmiar 42x42 cm i posiada trzecią klasę ścieralności.

kolekcja Marble Room producenta Cersanit

9. kolekcja Zazo - przebarwienia, cieniowanie, styl imitujący beton. To znajdziemy na powierzchni płytek z tej kolekcji. Surowe ściany i podłogi o chłodnym charakterze polubili Ci, którzy mają dość kolorów i przytulnych wnętrz z wełnianymi dywanami. Beton to sposób na dekorację do raczej dużych pomieszczeń. Płytki dostępne są w rozmiarze 60x60 cm w wersji beżowej lub szarej. Matowe i gładkie, mrozoodporne o piątej klasie ścieralności.

kolekcja Zazo producenta Cersanit

10. kolekcja Risso - szarość zawsze będą pasowały do najmodniejszych obecnie aranżacji wnętrz, podobnie jak białe z domieszką szarości. Takie jak płytki z tej kolekcji. Surowe i minimalistyczne, idealne do industrialnych i loftowych stylizacji, których dopełnieniem będzie metal i szkło. Płytki mrozoodporne w rozmiarze 60x60 cm, matowe i gładkie. Posiadają czwartą klasę ścieralności co pozwala na ich zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

kolekcja Risso producenta Cersanit

11. kolekcja Indira - czarny i biały, które nigdy nie wyjdą z mody. Dwa kolory bazowe wielu aranżacji tutaj w wersji matowej w rozmiarze 20x60 cm. Płytki nierektyfikowane i niemrozoodporne, które ułożone w pomieszczeniu nadadzą eleganckiego wyglądu. Połączyć je może płytka dekoracyjna, którą utrzymano w dość niespotykanym stylu łącząc nowoczesność z przeszłością. Mamy do dyspozycji płytkę ze wzorem w ułożone równolegle kafle o łukowo wygiętych dłuższych bokach. Tło jest białe, tak jak niektóre z kafli, inne mają graficzny czarny wzór. P

kolekcja Indira producenta Cersanit

12. kolekcja Forest Soul - to kolekcja w której połączono płytki imitujące drewno z satynowymi płytkami o gładkiej powierzchni. Nowoczesna formuła, ciepło połączone z zimnem, idealny duet, który sprawi, że nasza łazienka będzie elegancka i zachęcająca do długich kąpieli. Atrakcyjnym dodatkiem jest płytka dekoracyjna, mozaikowa ze wzorem drewnopodobnym, gdzie każdy kwadratowy element ma inną powierzchnię. Płytki ścienne dostępne w rozmiarze 20x60 cm, nierektyfikowane i niemrozoodporne. Biała płytka podłogowa to matowy, mrozoodporny gres w nierektyfikowanym rozmiarze 42x42 cm i aż piątej klasie ścieralności.

kolekcja Forest Soul producenta Cersanit

13. kolekcja Concrete Style - kolekcja płytek w stylu betonowym w nieco cieplejszym niż zazwyczaj spotykane wydaniu szczególnie dzięki towarzyszącym płytom bazowym, dekorom. Płytki dekoracyjne ze wzorem patchworkowym ociepli stylizację i sprawi, że nawet dodatki w stylu rustykalnym czy vintage. Dla stylu nowoczesnego zarezerwowano dekor w postaci mozaikowej - strukturalnych kwadracików. Płytki ścienne nie są mrozoodporne, dostępne są w nierektyfikowanym rozmiarze 20x60 cm. Płytki podłogowe są mrozoodporne i dostępne są w rozmiarze 42x42 cm. Wszystkie mają matową powierzchnię.

kolekcja Concrete Style producenta Cersanit

14. kolekcja Mello - nowoczesność i minimalizm. Idealnie łączy się zarówno ze szkłem, metalem jak drewnem. Idealne do salonów, łazienek i kuchni, modne, uodpornione na zmiany wystroju dopasują się do prawie każdego. Płytki mają wymiary 60x60 cm, wykonane z gresu są mrozoodporne z matowym wykończeniem powierzchni. Posiadają czwartą klasę ścieralności co pozwala na ich zastosowanie w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

kolekcja Mello producenta Cersanit

 

Komentarze