Zakupy chronione
Trusted Shops
Gwarancja zwrotu pieniędzy przy każdym zamówieniu
Sprawdź ochronę

Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30

Wymiary: 30.00 x 30.00 x 0.90

(0.0) 0 opinii
86,08 -34%
56,81 zł/m²
cena zawiera podatek VAT

40,90 zł/opak.

dodaj do koszyka

Wysyłka: zapytaj o dostępność przed złożeniem zamówienia
mail: info@dekordia.pl


trusted   Nie ryzykuj zakupów w innych sklepach!
  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł tylko na dekordia.pl

Przed wizualizacją Po wizualizacji
NOWOŚĆ AI

Wizualizuj w swoim wnętrzu

Skorzystaj z wizualizatora AI i zobacz ten produkt w swoim wnętrzu

Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30 - duża płytka klinkierowa matowa mrozoodporna

Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30 marki Cerrad to klinkier podłogowy w nasyconym, ceglasto-czerwonym odcieniu z subtelnymi przejściami w głębszą, burgundową czerwień. Powierzchnia jest matowa, a wykończenie strukturalne - po licu biegną nieregularne, delikatne pęknięcia i smugi przypominające naturalnie łupany kamień, co nadaje każdej sztuce indywidualny rysunek. Format kwadratowy 30x30 cm porządkuje układ, a jednolita tonacja sprawia, że kolejne elementy łączą się w spokojną, ciepłą posadzkę.

Klinkierowa płytka strukturalna w odcieniu burgundu - charakter i zastosowanie

Reliefowa faktura wzmacnia wrażenie surowości i naturalnego kamienia, a głęboka czerwień nadaje aranżacji klasyczny, nieco rustykalny rys, dobrze znany z wiejskich kuchni, ganków i wnętrz w duchu tradycyjnym. Klinkier Burgund 30x30 sprawdzi się jako podłoga w przedpokoju, kuchni, spiżarni czy pomieszczeniu gospodarczym, a dzięki mrozoodporności także na tarasie, balkonie, w altanie i przy wejściu do domu. Antypoślizgowość R10 daje pewność kroku również wtedy, gdy posadzka zetknie się z wilgocią.

Duża płytka klinkierowa matowa mrozoodporna - korzyści dla wnętrza i strefy zewnętrznej

Połączenie klinkieru, matowego wykończenia i odporności na mróz to konkretna wartość użytkowa: jedna posadzka prowadzi spójnie z wnętrza na taras czy balkon, bez konieczności łączenia różnych materiałów na progu. Strukturalna powierzchnia maskuje drobne zabrudzenia i ślady codziennego użytkowania, a ciepły, ceglasty kolor dobrze komponuje się z drewnem, wikliną, cegłą licową i kutym metalem.

Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30 - dla kogo ten klinkier

To propozycja dla osób, które szukają trwałej, mrozoodpornej posadzki klinkierowej w intensywnym, czerwono-burgundowym kolorze i cenią naturalny, lekko surowy charakter wykończenia. Sprawdzi się tam, gdzie liczy się ciągłość między domem a strefą zewnętrzną oraz spokojny, ponadczasowy detal pod nogami.

Dodatkowe informacje o produkcie

Producent: Cerrad
Kolekcja: Burgund
Rozmiar: 30.00 x 30.00 x 0.90
Gatunek: G I
Waga: 21.000 kg / m²
Antypoślizgowość: R10
Grupa dodatkowa: płytka podłogowa
Grupa podstawowa: klinkier
Kod kreskowy: 5903263445432
Kolor: i brązowy
Kraj pochodzenia: POLSKA
Minimalna cena z 30 dni: 56.81 PLN / M2
Mrozoodporność: i płytka mrozoodporna
Powierzchnia: matowa
Przeznaczenie: płytki tarasowe, płytki na schody, płytki do salonu, płytki do kuchni
Rektyfikacja: i nie
Stopień ścieralności: klasa 3
Struktura: płytka strukturalna
  • Płytki wydawane są zawsze w obrębie jednego indeksu towarowego, pochodzące z tej samej partii produkcyjnej. Należy mieć na uwadze, że w przypadku płytek ściennych, podłogowych czy elementów dekoracyjnych (takich jak cokoły, listwy, stopnice itp.), mogą wystąpić różnice w odcieniu oraz kalibracji – co wynika z technologii ich produkcji.
  • Rozmiar katalogowy podany w opisie produktu może się nieco różnić od faktycznego wymiaru płytki. Przy domawianiu towaru warto skonsultować się ze sprzedawcą i upewnić, że kalibracja (czyli wymiar rzeczywisty) pozostaje taka sama jak w poprzednim zakupie.
  • Tonacja – czyli odcień – również może się zmieniać pomiędzy kolejnymi partiami. Nawet minimalne różnice kolorystyczne są możliwe i w pełni zgodne z normami branżowymi. Dlatego przed uzupełnieniem materiału warto sprawdzić oznaczenia partii i upewnić się, że dokupywane płytki będą dopasowane do wcześniejszych.
  • Dopuszczalne są również niewielkie odchylenia wymiarowe w płytkach tej samej kalibracji. Aby zniwelować różnice podczas układania, stosuje się spoinę, która finalnie zostaje wypełniona fugą. Jeśli płytki nie układają się idealnie „na styk” lub pojawiają się niewielkie rozbieżności przy użyciu zbyt małych dystansów – nie świadczy to o wadzie produktu. W branży przyjmuje się, że dla płytek nierektyfikowanych optymalna szerokość fugi to 3 mm, a dla rektyfikowanych – około 1,5 mm.
Prosimy pamiętać, że to samo zdjęcie na każdym monitorze będzie wyświetlone w innej kolorystyce. Zdjęcia zostały wykonane w określonych warunkach oświetleniowych, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów. Produkty bowiem częściowo absorbują, a częściowo odbijają światło i jego barwę. A zatem percepcja zakupionych produktów, może być inna niż percepcja zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych.

Kiedy dostanę zamówiony towar?

Poniżej podajemy wyjaśnienia statusów jakie znajdują się przy każdym towarze.

Czas potrzebny na skompletowanie zamówienia i jego dostarczenie do Klienta uzależniony jest od statusu dostępności dla wysyłek,
który wyświetla się przy każdym produkcie.

Stan magazynowy: XXX
Dostępność: towar dostępny
Produkt dostępny w magazynie - wyślemy go zaraz po skompletowaniu zamówienia.
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 3-4 dni robocze.

Dostępnośćtowar dostępny od X do Y dni lub towar dostępny do X dni
Produkt na zamówienie - sprowadzany z zagranicy lub wykonywany specjalnie dla Klienta. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności towaru u naszych wykonawców, dostawców i producentów.

Dostępność: zapytaj o dostępność
Brak produktu w magazynie.
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, a my sprawdzimy dostępność towaru u dostawców lub producenta.

Uwaga:
  • jeżeli zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki paczki zadecyduje produkt na który trzeba poczekać najdłużej;

  • podane terminy wyliczane są w oparciu o dni robocze. Wszelkie dni wolne (soboty, niedziele oraz dni świąteczne) nie są wliczane do podanego czasu realizacji zamówienia;

  • w związku z dużą rotacją towarów lub w przypadku zamówienia większej ilości towaru niż posiadamy w magazynie, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. W celu dokładnego określenia dostępnej ilości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Ile zapłacę za dostawę?

W celu zapewnienia maksymalnej ochrony wysyłanego towaru, jest on dostarczany na paletach. Koszt transportu uzależniony jest od wagi zamówionego towaru:

- koszt każdej palety ważącej od 0 do 100 kg wynosi 159,99 PLN
- koszt każdej palety ważącej od 100 do 800 kg wynosi 227,99 PLN
- koszt każdej palety ważącej od 800 do 1000 kg wynosi 267,99 PLN
- koszt każdej palety ważącej od 1000 do 1200 kg wynosi 307,99 PLN

Płytki w formacie od 119x119 cm oraz "deski" (najdłuższy wymiar przekracza 120 cm) pakowane są na oddzielną paletę i obowiązują następujące koszty transportu:

- koszt każdej palety ważącej od 0 do 1200 kg wynosi 369,00 PLN

UWAGA:

  • jeśli w jednym zamówieniu są produkty z różnych magazynów, koszty transportu mogą być zwiększone, a terminy dostaw mogą się różnić.

  • minimalna wartość koszyka na produkty z kategorii "płytki ceramiczne" wynosi 400 zł brutto. Dzięki temu możemy zapewnić bezpieczne pakowanie i dostawę płytek w nienaruszonym stanie. Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do zakupów!

Oceny
0.0 (liczba ocen: 0)


Brak opinii

Inne produkty z kolekcji

Polecamy do produktu

Najczęściej zadawane pytania

Czy strukturalna powierzchnia Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30 poprawia przyczepność na mokrej podłodze?

Tak, tłoczona struktura powierzchni w połączeniu z klasą antypoślizgowości R10 zwiększa tarcie nawet na mokrej nawierzchni. To rozwiązanie bezpieczniejsze od gładkiej wersji tej samej kolekcji.

Czy Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30 nadaje się pod ciężkie meble jak szafy czy sofy?

Klinkier Cerrad charakteryzuje się bardzo wysoką twardością i odpornością na obciążenia punktowe. Ciężkie meble nie stanowią zagrożenia dla tej płytki, warto jednak zastosować filcowe podkładki, aby nie rysować struktury.

Jakie podłoże jest wymagane przed ułożeniem Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30?

Podłoże musi być równe, nośne i suche - odchylenie nie powinno przekraczać 3 mm na 2 metry. Płytki klinkierowe są ciężkie, dlatego wylewka musi mieć odpowiednią wytrzymałość, minimum C20.

W jakim stylu wnętrza najlepiej sprawdzi się Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30?

Brązowy klinkier ze strukturą doskonale pasuje do wnętrz industrialnych, rustykalnych i loftowych. Struktura powierzchni nadaje podłodze surowy, autentyczny charakter, który trudno uzyskać gładką płytką.

Czy Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30 można łączyć z płytkami ściennymi z tej samej kolekcji w kuchni?

Tak, to jedno z bardziej spójnych rozwiązań - brązowy klinkier na podłodze z elewacyjnym formatem na ścianie tworzy jednolity klimat. Warto zachować ten sam kolor fugi dla obu płaszczyzn.

Ile materiału warto zamówić jako zapas przy układaniu Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30?

Przy formacie 30x30 i płytce nierektyfikowanej zalecamy zapas 10-15% dla pomieszczeń prostokątnych i do 20% przy układaniu po skosie lub w pomieszczeniach z wieloma detalami. Klinkier trudno dociąć bez odpadów.

Jak układać Cerrad Burgund Strukturalna płytka podłogowa mat 30x30, aby optycznie powiększyć salon?

Ułożenie płytek po przekątnej pomieszczenia wizualnie poszerza przestrzeń, ale generuje więcej odpadów. Dla wąskich salonów lepiej sprawdzi się układ poziomy wzdłuż dłuższej ściany z fugą w zbliżonym do płytki kolorze.