Baterie Excellent

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Nowości Cersanit - płytki w rozmiarze 20 x 50 cm

Płytki Cersanit od lat na naszym rynku są synonimem jakości, klasycznego stylu i dobrej ceny. Takie płytki to wybór na długie lata. Płytki Cersanit od lat cieszą się popularnością wśród klientów. Zobaczcie najnowsze kolekcje. Którą wybieracie?

Kolekcja Oxia

Płytki Cersanit z kolekcji Oxia to propozycja dla osób, które w łazience lubią uspakajające kolory ziemi. Modne brązy, kontrastowe dekory oraz szklane listwy uzupełniają kolekcję. Płytki Oxia to wysoka jakość
i trend modny na długie lata.

Sprawdź płytki Oxia w naszym sklepie

Płytki Cersanit z kolekcji Oxia

Płytki Cersanit z kolekcji OxiaKolekcja Synthia

Połyskujące płytki Synthia rozświetlą nasze mieszkanie na długie lata. Synthia promienieje światłem w pięciu kolorach: szarym, fioletowym, zielonym, pomarańczowym i białym. Kolekcję w drobne paseczki uzupełniają listwy szklane oraz kwiatowe dekory

Sprawdź płytki Synthia w naszym sklepie

Kolekcja Synthia Cersanit

Kolekcja Synthia Cersanit

Kolekcja Synthia Cersanit

Kolekcja Electa

Płytki Electa Cersanit to stonowane barwy beżu, brązu i bieli z nowoczesnymi dużymi kwiatowymi dekorami. Duże płytki dekoracyjne przełamują klasykę ale jednocześnie tworzą łazienkę modną na długie lata. Poniżej w aranżacji zastosowano kolorowe ściany, które idealnie pasują do płytek, tworząc nowoczesne formy.

Kolekcja Electa Cersanit

Kolekcja Electa CersanitKolekcja Ikaria

Kolekcja w bieli i szarości z dekorami o geometrycznych kształtach oraz z eleganckim motywem kwiatowym. Ikaria pokazuje minimalistyczny trend i modę na jasne łazienki. Do jasnych łazienek możemy dobierać dodatki w charakterystycznych barwach odmieniając całkowicie nasze wnętrze. Płytki Ikaria Cersanit są idelane do nowoczesnej łazienki, gdzie płytki stanowią idealnie czyste i piękne tło w którym jeszcze wszystko może się zdarzyć dzięki naszej inwencji.

Sprawdź płytki Ikaria w naszym sklepie

Kolekcja Ikaria Cersanit

Kolekcja Ikaria Cersanit

Kolekcja Ikaria Cersanit

Komentarze