kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Kolekcja Ren - łazienka ze snu

Kolekcja Ren to nowość od producenta Tubądzin.

Łazienka w takim  klimacie przyciąga wzrok odważnym i modnym kolorem. Wprowadza tajemniczy nastrój
i niepowtarzalny klimat. Stawiasz na nowoczesność i zależy Ci na funkcjonalności łazienki? Postaw na pomocne dodatki w intensywnych kolorach: prysznic (może odważysz się na prysznic bez brodzika?), umywalki w niecodziennych kształtach (jeśli dzielisz swoje mieszkanie z partnerem, idealne będą umywalki
z dwoma kranami), krzesła i świeże kwiaty. Łazienka jest dla Ciebie oazą spokoju i możesz w niej spędzać każdą chwilę? Postaw na dużą wannę, może okrągła albo w stylu retro z charakterstycznymi nóżkami?

Stwórz swoją wyśnioną łazienkę z kolekcją Ren.

Kolekcja Ren producenta Tubądzin

Kolekcja Ren producenta Tubądzin

 

Kolekcja Ren producenta Tubądzin Kolekcja Ren producenta Tubądzin

Komentarze

2011-09-06 23:23:41

Marika napisał:

Śliczna ta pierwsza aranżacja i chyba już widziałam u kogoś w galerii podobne zdjęcia ale z niebieskimi płytkami. Super!

2011-09-02 10:48:06

malinowamamba napisał:

doskonałe płytki:) cuda wychodza po ich połezeniu... sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu.... wystarczy głowa pełna pomysłow i otwarty umysł,,, no i odpowiedni zasób gotwki.... efekt olśnienia murowany

2011-07-26 17:52:58

Tiramisu napisał:

Jaka piękna kolorystyka!!! Wyrafinowany fiolet,modne połaczenie,ciekawy pomysł.Zastanawiam się,jak by takie zestawienie kolorystyczne wygladało w mojej maleńkiej łazience...Mogłoby byc nieco przytłaczające.Myslę,ze te propozycje kolorystyczne najlepiej pasuja do nieco wiekszego metrażu.Bardzo ładne wygladają te motywy kwiatowe.