kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowości w kolekcjach Paradyż

Nowe kolekcje w portfolio firmy Paradyż to nowoczesność w wydaniu minimalistycznym, romantycznym oraz eko. Pięć kolekcji, które pozwolą stworzyć pięć unikalnych łazienek.

Projektanci firmy Paradyż zawsze starają się nadażyć czy nawet wyprzedzać trendy w aranżacjach wnętrz, dostosowując ofertę do gustu i potrzeb swoich klientów. Dzięki temu mamy kolekcje, które czasem różnią się od siebie w znacznym stopniu. Każda łazienka staje się wyjątkową i niepowtarzalną dzięki szerokiej ofercie dodatków i dekoracji charakteryzujących poszczególne kolekcje. Poniżej przedstawiamy pięć z nich:

Kolekcja Segura producenta Paradyż

1. kolekcja Segura - romantyczna: jasne wnętrze, urządzone uniwersalnie i prosto może powstać dzięki zastosowaniu płytek z kolekcji Segura. Barwy ziemi doskonale pasują do stylu skandynawskiego, romatycznego oraz innych, w których ważna jest jasność i delikatność wystroju. Płytki ścienne dostępne
w kolorach beżowym i brązowym mają wymiary 20x60 cm. Można wybrać płytki gładkie oraz posiadające strukturę. Dodatkowo producent stworzył mozaiki kwadratowe o wymiarach 29,8x29,8 cm;

Kolekcja Esten producenta Paradyż

 

2. kolekcja Esten - minimalistyczna: biało-grafitowa kolekcja płytek Esten daje nam możliwość stworzenia minimalistycznego, eleganckiego i ponadczasowego wnętrza. Uzupełniające kolekcję płytki dekoracyjne posiadają wyjątkowe i nowoczesne struktury, które odpowiednio oświetlone nadadzą wnętrzu wyrazistości. Struktury wyglądają jak popękana tafla lub powierzchnia wafla tortowego. Płytki mają wymiary 29,5x59,5 cm. Dodatkowo producent stworzył mozaiki w rozmiarze 29,8x29,8 cm, białe i czarne, które jako dodatki mają szklane wzorki;

Kolekcja Ermeo/Ermo producenta Paradyż

 

3. kolekcja Ermeo / Ermo - industrialna: nowoczesna kolekcja Ermeo / Ermo idealna do nowoczesnych, urządzonych w stylu industrialnym pomieszczeń. Oryginalna grafika nadrukowana cyfrowo na szklanych płytkach dekoracyjnych będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji łazienki czy kuchni, nadającym im wyrazistości. Cała kolekcja inspirowana jest sztuką uliczną. Płytki bazowe dostępne są w rozmiarze 30x60 cm w kolorach białym, beżowym, szarym i brązowym z delikatnymi przetarciami. Do nich dobrać możemy płytki podłogowe w rozmiarze 40x40 cm.

Kolekcja Enya producenta Paradyż

 

4. kolekcja Enya - nowoczesne eko: Enya to kolekcja w kolorach ziemi czyli bieli, szarościach i brązach pasująca do stylu nowoczesnego eko, szczególnie dzięki graficznym dekorom. Kolekcja pasuje do pomieszczeń tych, w których chcemy stworzyć delikatne, naturalne wnętrze sprzyjające relaksowi. Płytki ścienne bazowe dostępne są w rozmiarze 30x60 cm. Do nich dobrać możemy mozaikę kwadratową, graficzną oraz płytkę dekoracyjną w nieregularnie ułożone, różnokolorowe trójkąty. Jako płytki podłogowe producent poleca płytki z kolekcji Rino.

Kolekcja Laterizio producenta Paradyż

5. kolekcja Laterizio / Lateriz - minimalizm z kolorem: minimalizm nie zawsze musi być wyłącznie w odcieniu szarości. Nowoczesna kolekcja Laterizio / Lateriz będzie idealna do każdej wielkości wnętrza, szczególnie, jeśli będzie zaaranżowane w sposób minimalistyczny. Płytki bazowe dostępne w szarościach i beżach sprawdzą się jako tło dla nowoczesnej ceramiki. Płytki ścienne dostępne są w rozmiarze 30x60 cm. Płytki podłogowe dostępne są w rozmiarze 40x40 cm. Płytki dekoracyjne dostępne są w kolorach łączących zieleń, lazur, czerń i brąz, wykonane są ze szkła i są błyszczące. Producent stworzył także listwę dekoracyjną oraz mozaikę kwadratową łączącą ceramikę ze szkłem.

To tylko pięć kolekcji z szerokiej oferty producenta płytek ceramicznych Paradyż.
Całą ofertę znajdziecie tutaj: PARADYŻ.