kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Nowości w kolekcjach Tubądzin

Tubądzin to jeden z czołowych producentów płytek ceramicznych w naszym kraju. Wysoka jakość, podążanie za trendami oraz ich kreowanie dzięki współpracy z najlepszymi projektantami sprawia, że po płytki tej marki sięgają rzesze Polaków. Płytki ceramiczne Tubądzin to zarówno klasyka, jak nowoczesność, często przeplatające się w ramach jednej kolekcji.

Ostatnie kolekcje producenta Tubądzin to przede wszystkim płytki w jasnych barwach, stonowanych, gdzie biel, beże, szarości i urok drewna przeplatają się ze sobą. To także skierowanie uwagi na wzory koronkowe popularne w ostatnim czasie jako ozdoba łazienek i kuchni rustykalnych.

Poniżej przedstawiamy trzy z kolekcji producenta Tubądzin:

1. kolekcja Elementary - w stylu retro: niezwykle rozbudowana kolekcja Elementary pozwoli nam na stworzenie wyjątkowego wnętrza. Płytki dostępne w różnych wzorach i formatach występują w kolorach białym, popielatym, beżowym, grafitowym, szarym i kremowym. Płytki bazowe to płytki ścienne dostępne w rektyfikowanym rozmiarze 29,8x74,8 cm o powierzchni matowo-błyszczącej oraz płytki podłogowe, gresowe, w rektyfikowanym rozmiarze 59,8x59,8 cm o matowej powierzchni. Dla uatrakcyjnienia aranżacji producent proponuje płytki ścienne dekoracyjne ze wzorami "błysku diamentu", heksagonalnych elementów, strukturalnego wzoru fal, w różnej szerokości pasy oraz płytki kafle w rozmiarze 7,8x23,7 cm. Dostępne są także płytki mozaiki, których elementy wyglądają jak ścięte stożki o kwadratowej podstawie oraz mozaiki z dużych sześciokątów. Płytki będą ozdobą w łazienkach w stylu klasycznym a dzięki kafelkom także retro.

Kolekcja Elementary producenta Tubądzin

 

 

 

 

 

 

2. kolekcja Majolika New - romatyczna: kolekcja Majolika New to nowe wzory płytek w popularnej kolekcji. Zdecydowanie delikatniejsza kolorystyka sprawia, że płytki będą subtelniejszym tłem dla mebli i całej aranżacji. Płytki bazowe to zarówno płytki błyszczące, jak mocca i graphite, jak i matowe jak creme oraz grey. Zarówno te, jak dekoracyjne płytki mają wymiary 20x20 cm. Płytki dekoracyjne mają wzory koronkowe w jednolitym kolorze, ozdobne przypominające kolorowe, tureckie ozdoby oraz typowe wzory patchworkowe zarówno w kilku kolorach, jak i jednokolowe o różnych odcieniach.

Kolekcja Majolika New producenta Tubądzin

 

 

 

 

 

 

3. kolekcja Terrane - w stylu rustykalnym: Terrane to kolekcja w której połączono płytki o ciemnym wzorze drewnopodobnym z płytkami kamiennymi w jasnych odcieniach. To połączenie w efekcie daje bardzo ciekawą i nietuzinkową aranżację, uzupełnioną mozaiką bądź płytką dekoracyjną. Płytki ścienne dostępne są w rozmiarze 29,8x74,8 cm, podłogowe z efektem drewna w rozmiarze 22,3x89,8 cm, a z efektem kamienia 44,8x44,8 cm.

Kolekcja Terrane producenta Tubądzin

 

 

 

 

 

 

To tylko trzy kolekcji z szerokiej oferty producenta płytek ceramicznych Tubądzin.
Całą ofertę znajdziecie tutaj: TUBĄDZIN

 

Komentarze