kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowości w kolekcjach Opoczno

Płytki i ceramika marki Opoczno od wielu lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Kolekcje klasyczne, nowoczesne, minimalistyczne i glamour wyróżniają tego producenta i sprawiają, że wiele osób chętnie po nie sięga, będąc w trakcie urządzania swojego mieszkania.

Poniżej znajdziecie najnowsze kolekcje tego producenta, wybrane przez nas. Zaprojektowane zgodnie
z obecnymi trendami, styl nowoczesny i klasyczny, przeplatające się różne odcienie szarości i brązów czyli dwóch ulubionych kolorów do aranżacji. Dzięki płytkom ceramicznym Opoczno i szerokiej gamie dodatków, każda łazienka będzie wyjątkowa, ponieważ możliwości aranżacyjnych mamy bardzo dużo.

1. kolekcja Funda - klasyczny cement: kremowo-brązowa kolekcja płytek Funda to sposób na elegancką
i ciepłą kuchnię i łazienkę. Płytki z łagodnym efektem cementu połączone z błyszczącymi płytkami dadzą wyjątkowy efekt, który jest nieco odważny. Płytki bazowe są gładkie i matowe, dekoracyjne mają geometryczny wzór przypominający stożek z trójkatów i są błyszczące. Wymiar płytek bazowych którym dysponujemy to nierektyfikowane 29,7x59,8 cm, dekoracyjnych 9,9x29,7 cm. Jeśli wolimy całą aranżację matową, możemy dla uatrakcyjnienia sięgnąć po kwadratowe mozaiki;

Kolekcja Funda producenta Opoczno

2. kolekcja Mirror - klasyczny kamień: to kolekcja, której płytki bazowe mają wzór kamienia w którym połączono dwa kolory: beżowy i szary. Płytki eleganckie, nadające się do każdego wnętrza do którego klasyczna ceramika będzie najlepiej pasowała. Płytki ścienne dostępne w rozmiarze 75x25 cm, są gładkie. Płytki podłogowe dostępne są w rozmiarze 42x42 cm, mają satynową powierzchnię. Płytki dekoracyjne mają wyjątkowy wzór, który przypomina pokruszone lustro i nadają klasycznej aranżacji dawki nowoczesności. 

Kolekcja Mirror producenta Opoczno

3. kolekcja Delicate Lines - strukturalne biele i szarości: nazwa Delicate Lines tylko w części oddaje zawartość kolekcji. Płytki bazowe to rzeczywiście białe i szare płytki wyglądające jak wyrzeźbione
w powierzchni cieniutkie paseczki, choć płytki są gładkie. Natomiast płytki dekoracyjne wyglądają jak fragmenty kubistycznych obrazów podkreślone czerwoną barwą. Płytki ścienne dostępne są w rozmiarze 75x25 cm, są błyszczące. Płytki podłogowe mają wymiary 42x42 cm, są matowe. Płytki ścienne dekoracyjne to geometryczne wzory, trójkąty jednokolorowe bądź powstałe z połączenia białego, szarego i czerwonego. Dla ożywienia kolekcji można także zastosować płytki z kolekcji Uniwersalne dekoracje szklane.

Kolekcja Delicate Lines producenta Opoczno

4. kolekcja Simple Stone - delikatność kamienia: stonowana kolekcja Simple Stone to płytki, których powierzchnia przypomina kamień szlachetny. Płytki są doskonałe to łazienek klasycznych, także tych zbliżonych do stylu nowoczesnego, jednak nie minimalistycznego. Płytki dostępne są w rozmiarze 75x25 cm. Dla urozmaicenia producent stworzył płytki dekoracyjne w dwóch wariantach: A - dekor w romby, B - dekor przypominający papier milimetrowy. Dodatkowo dostępne są mozaiki w wersji ceramicznej oraz ceramicznej z elementami szklanymi.

Kolekcja Simple Stone producenta Opoczno