Baterie Daniel Rubinetterie

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Nowość - wanny w stylu retro

Wanny wracają na salony !
Wolnostojące wanny to ponownie hit w aranżacji wnętrz. Po trwającej jeszcze do niedawna modzie na kabiny prysznicowe; zaczynając od głębokich brodzików kilka lat temu, po prawie niewidoczne brodziki w ostatnim sezonie. Teraz powracają wanny. Wanna to komfort i ludzie to kochają.
Styl wanny zależy od naszego wnętrza. Trendem, który dominuje w branżowej prasie, w filmach i na pokazach wnętrzarskich są wanny w stylu Retro. Takie wanny wprowadzą niepowtarzalny klimat do naszej łazienki.

Oto przykładowe wanny, które cieszą się niezmiennym powodzeniem:

OTYLIA

Wolnostojąca wanna, wyjątkowo dobrze dostosowana do wygodnej, odprężającej kąpieli. Elegancja
w formie. Nieskomplikowana i anatomiczna. Wydłużonym oparciem pod głowę obiecuje
komfort użytkowania. Zmienna w zależności od dodatków. Niezmiennie - stylowa.

Otylia w kolorze

Wanna Otylia Besco

Otylia biała

Wanna Otylia Besco

Otylia z drewnianymi ramionami

Wanna Otylia Besco

Zobacz wannę Otylia w naszym sklepie

PAMELA

Najbardziej klasyczny model wanny utrzymany w stylistyce retro. Kompletując ją z równie klasycznymi nogami w kształcie lwich łap wykonanymi z prawdziwego, lanego brązu, stylizowanego na stare złoto lub chromowanego czy nogami białymi lub drewnianymi otrzymamy niemal perfekcyjny obraz tak modnych
dziś wanien retro.

Wanna Pamela Melfen

Zobacz Pamelę w naszym sklepie

DIANA

Diana jest bardzo szykowną wanną retro z charakterystycznym wysokim oparciem, które nadaje jej niepowtarzalnego wyglądu i zapewnia doskonalą wygodę.

Wanna Diana Melfen

Zobacz Dianę w naszym sklepie

KALIPSO

Kalipso jest wolno stojącą wanną retro o nieco mniejszych wymiarach, dzięki czemu umożliwia stworzenie wspaniałego wnętrza również w pomieszczeniach o niezbyt dużym metrażu. Piękna, utrzymana w klasycz- nym wiktoriańskim stylu linia wanny oczarowuje.

Wanna Kalipso Melfen

Zobacz Kalipso w naszym sklepie

TESSA

Tessa jest doskonałą wanną dla osób pragnących wanny wolno stojącej, które jednak poszukują czegoś innego niż klasyczny styl retro. Tessa została zaprojektowana w zgodzie z nowoczesnymi trendami. Doskonała forma i wrażenie subtelnej lekkości są jej cechami charakterystycznymi. Świetna ergonomia, wiele możliwych kolorów, brak jakichkolwiek podziałów na obudowie oraz niezaprzeczalne piękno linii zdecydowanie wyróżnia ją spośród innych wanien.

Wanna Tessa Melfen

Zobacz Tessę w naszym sklepie

Komentarze