konkurs Noworoczny 2024

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Jesień na płytkach łazienkowych

Jesienne barwy od zawsze zachwycają artystów, malarzy oraz projektantów wnętrz. Soczyste pomarańcze, czerwienie, setki odcieni brązów i beżu łączą się z ciemną zielenią tworząc wyjątkowe kolaże. Dodatkiem
w jesiennych barwach jest na pewno fiolet a także szarości. A gdyby tak przenieść je na płytki do łazienki?

Wiele z kolekcji ma odniesienia do jesiennego klimatu na płytkach dekoracyjnych przedstawiających przeźroczyste liście, lawendę czy drzewa z których liście już opadły. Takie dekoracje wprowadzają nostalgiczny nastrój, spokój, szczególnie, jeśli są w kolorach ziemi i przy takich właśnie płytkach łazienkowych łatwiej się odpoczywa. W płytkach bazowych króluje przede wszystkim brąz i beż,
czasem ożywiony domieszką pomarańczowego lub czerwonego koloru.

Oprócz płytek do łazienki możemy także znaleźć te do kuchni, np. z jesiennymi owocami, jabłkami czy gruszkami.

Poniżej jesienne kolekcje płytek do łazienek i kuchni, które wybraliśmy dla Was.

Tubądzin, kolekcja Biloba - kolekcja ponadczasowa, brąz, beż i szarości, płytki jednobarwne przeplatane mozaikami oraz dekoracjami z motywem roślinnym lub geometrycznym. To płytki ścienne, podłogowe, przeznaczone do łazienek, ale będą się dobrze prezentować także jako płytki do kuchni:

Tubądzin, kolekcja Bilboa

Ceramika Końskie, kolekcja Granada - uniwersalne płytki tworzące jasne wnętrze ożywione pięknymi dekorami o kwiatowych wzorach oraz mozaikami w których zmieszano kolory bazowe.

Ceramika Końskie, Granada

Pilch, kolekcja Inez - tu rządzą brąz i biel z domieszką koloru bursztynowego. Płytki do łazienki, kuchni
czy każdego innego pomieszczenia w jakim możemy je sobie wyobrazić. Pilch, kolekcja Inea

Tubądzin Domino, kolekcja Inverno - nieco bardziej surowy obraz jesieni z gałęziami pozbawionymi kolorowych liści. Tu już prawie zima stuka do drzwi. Kolekcja to sposób na łazienkę w stylu skandynawskim.

Tubądzin, kolekcja Inverno

Cersanit, kolekcja Lussi - przełamanie trendu brązów i beży. Tu znajdziemy szarości w nowoczesnym stylu
i dekory z liśćmi wyglądającymi jak na kliszy fotograficznej. Elegancka i minimalistyczna

Cersanit, kolekcja Lussi

Ceramika Końskie, kolekcja Milano - betonopodobne szarości w nowoczesnym stylu zostały przełamane dekorem z zdjęciem lawendowego pola. Mix szarego i fioletu daje niezwykle elegancki efekt na ścianie
czy to w przypadku łazienki czy także kuchni.

Ceramika Końskie, kolekcja Milano

Ceramika Color, kolekcja Naomi - subtelna, klasyczna, łącząca brąz z kremem kolekcja płytek z efektem kamienia. Na dekorach znajdziemy jakby odbite w farbie liście.

Ceramika Color, kolekcja Naomi

Tubądzin Domino, kolekcja Pinia - kolekcja idealnie jesienna ze wzorami drewnopodobnymi którym towarzyszą płytki dekoracyjne z wizerunkami idealnie odwzorowanych liści. Całość brązowo-beżowa.

Tubądzin, kolekcja Pinia

Paradyż Kwadro, kolekcja Veo - jedna z bardziej wyrazistych kolekcji. Znajdziemy w niej płytki białe, czarne
i czerwone, które nieco odbiegają od jesiennych wzorów. Natomiast wpasujemy w ten trend płytkę dekoracyjną z wizerunkiem drzew czarnych i czerwonych. To sposób na zdecydowany akcent w aranżacji.

Paradyż Classica, kolekcja Veo

Opoczno, kolekcja Willow Sky - naturalny kamień, który w wersji dekoracyjnej zakryto wizerunkami drzew. ich korony przypominają te, które rozwiewa na dworze wiatr. Całość utrzymana w jaśniejszych i ciemniejszych odcieniach szarości.

Opoczno, kolekcja Willow Sky

Pilch, kolekcja Amelia / Optica - kolekcja klasyczna, biało-czarna, którą rozweselić może kolorowy dekor. To na nim zobaczyć możemy jesienną lawendę oraz różowe kwiaty. Nieco kolorów na jesienną słotę.

Pilch, kolekcja Amelia Optica

Paradyż, kolekcja Antonella / Anton - odcienie bieli, brązu i szarości, które w połączeniu z dekoracjami ozdobionymi deseniem w liście stworzą wnętrze skłaniające do refleksji. Płytki w stylu klasycznym. Liście na dekorach wyglądają jak naszkicowane ołówkiem.

Paradyż, kolekcja Antonella

Ceramstic, kolekcja Bohemian - najbardziej kolorowa i "soczysta" kolekcja z proponowanych. Odcień oberżyny skontrastowany z eleganckim, chłodnym i powabnym beżem. Kolorystyka idealna do kobiecego wnętrza. Liście na dekorach przenikają się tworząc niezwykle piękny kolaż.

Ceramstic, kolekcja Bohemian

Ape Ceramica, kolekcja Globe - to kolekcja przy której na pewno się dodatkowo zrelaksujemy. Ciepłe barwy, dekory z kamieniami i listkami w aranżacji, jaką często spotykamy w spa. Do tego świeczki na wannie, muzyka, świece zapachowe...

Ape Ceramica, kolekcja Globe

Ape Ceramica, kolekcja Chic - wzór betonu, kojarzącego się z surowością został ujarzmiony płytkami dekoracyjnymi z roślinnym wzorem. Spokojne barwy, zmieszane szarości z brązem. Nieco zimniejsza niż typowe jesienne kolekcje.

Ape Ceramica, kolekcja Chic

Baldocer, kolekcja Sidney - elegancka to pierwsze słowo jakie przychodzi nam na myśl patrząc na tę kolekcję. Szarości, brązy i odcienie beżu to doskonałe połączenie a do tego dekory z liśćmi kasztanowca o niezwykłym wyglądzie przypominającym trochę widok 3D.

Baldocer, kolekcja Sidney

Mainzu Ceramica, kolekcja Pacific - tonalne płytki drewnopodobne połączyć możemy z dekorem z liśćmi trochę przypominającymi nam klonowe. Stonowane kolory wprowadzą do naszej łazienki spokój i harmonię tak potrzebną do odpoczynku. A jeśli chcielibyśmy odrobinę je przełamać to jesienne wydanie kolorowych liści w subtelnym wydaniu na pewno nam to ułatwi.

Mainzu Ceramica, kolekcja Pacific

Komentarze