kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Modna łazienka

O łazienkach wiemy wszystko, dlatego też zapraszamy do przejrzenia modnych i polecanych przez nas kolekcji. Z przyjemnością podpowiemy Państwu, którą kolekcję płytek wybrać.

Kolorowa umywalka w łazience

Coraz więcej osób aranżując łazienkę, decyduje się na modne akcenty w postaci kolorowej ceramiki sanitarnej. Kolorowa umywalka jest ciekawym detalem nadającym wnętrzu oryginalnego charakteru.

Więcej
Łazienka w stylu Modern Classic

Nazwa Modern Classic nie ma polskiego odpowiednika jednak łatwo domyśleć się, że kwintesencją stylu jest połączenie nowoczesności z klasyką. 

Więcej
Metalizowane płytki na ścianę i podłogę

Płytki metalizowane wyglądają jakby zamiast płytek ceramicznych na ścianie położyć arkusz z niklu, metalu pokrytego rdzą czy miedzi. 

Więcej
Stylowe łazienki w różnych aranżacjach

Stylów aranżacji jest bardzo dużo. Mamy klasyczny, glamour, minimalistyczny, loftowy, skandynawski, rustykalny, vintage, retro czy marynistyczny. Każdy ma swoje wyjątkowe elementy, które wyróżniają go na tle innych. Zazwyczaj rozmowy o stylach aranżacji dotyczą pokoi, holu czy kuchni, rzadko łazienki. W przecież nasze łazienki również możemy urządzić w konkretnym stylu dzięki odpowiednio dobranym płytkom, ceramice i akcesoriom. 

Więcej
Klasyczny niebieski to kolor roku 2020

Po dość jasnym, ciepłym kolorze living coral, który królował w 2019 roku jako kolor roku, Pantone zdecydowało się na wybranie na kolejny rok koloru o zdecydowanej, mocnej i jednocześnie chłodnej barwie. Color of the Year 2020 został kolor Classic Blue o numerze 19-4052.  

Więcej
Kanarkowa łazienka

W sierpniowym numerze "M jak mieszkanie" ukazał się artykuł "Lotem kanarka" opisujący mieszkanie, którego właścicielom zależało na wpasowaniu elementów w żółtym kolorze. I tak pomyśleliśmy sobie, że łazienka w takim kolorze czy też z elementami takiej barwy wyglądałaby niezwykle radośnie i ciepło. Więc postanowiliśmy poszukać dla Was płytek jak najbardziej zbliżonych wyglądem do umaszczenia kanarka. 

Więcej
W trzech stylach

Nie bez powodu na łazienki mówi się salony kąpielowe. Bo tak jak salony można je urządzać
w najbardziej wyszukany sposób. Producenci zadbali o to, by znaleźć wszystko, co potrzeba do każdego ze stylów - od ceramiki i baterii, po płytki i meble.

Więcej
Bordo kolorem marca

Mocny, wyrazisty i elegancki - taki jest kolor bordowy, który miesięcznik "M jak mieszkanie" wybrał na kolor marca. Tak ekspresyjny kolor lubi towarzystwo nieco bardziej stonowanych szarości czy brudnego różu. Bardziej odważni mogą go zestawić z kontrastowym turkusem czy złotem.

Więcej
Nowoczesna strefa prysznicowa

Prysznic bez brodzika i kabiny - czy to możliwe? Jak najbardziej! W najnowszym numerze miesięcznika "Dobre wnętrze" znajdziecie artykuł "Prysznic indywidualisty" w którym pokazano osiem przykładów strefy prysznicowej w nowoczesnym wydaniu. My chcemy Wam pokazać produkty, które możecie kupić w naszym sklepie i stworzyć własne przestrzenie prysznicowe.

Więcej
Kolor stycznia - złoty - w łazience i kuchni

Złoty kolor bezsprzecznie kojarzy się z luksusem. Odpowiednio zaaranżowany da nam wrażenie elegancji i przepychu, które znajdziemy między innymi w stylu glamour.

Więcej