kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Magnat w wiosennej odsłonie

Jeszcze wiosna czy już lato? To pora roku, kiedy otaczający nas świat budzi się do życia. Pragniemy zmian, jesteśmy skłonni do nowych wyzwań. Również wnętrza, w których dotychczas przebywaliśmy wydają nam się szare i nudne.
Magnat przygotował aranżacje, zgodnie z najnowszymi trendami, które stworzą w mieszkaniu niepowtarzalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb klimat.
Magnat w wiosennej odsłonie

Zachowaj harmonię subtelnych odcieni.
Srebrzysty granit, kwarc i topaz wyciszają, ale też sprzyjają koncentracji. Wśród zgaszonych barw łatwo zebrać myśli. Neutralną szarość zawsze jednak warto ożywić. W towarzystwie żółci i delikatnych fiołków nawet praca staje się przyjemnością. Proste stalowe dodatki nadają ramy tej wyważonej kompozycji.
Kolory:
-    S47 Srebrzysty Granit
-    S37 Różowy Kwarc
-    S4 Złocisty Topaz


Cudowne sny o drogocennych kamieniach
Różany rodonit i alabastrowy ametryn rozjaśnia blask perły. Spełniają się marzenia. Wszystkie odcienie doskonale się dopełniają, a jednocześnie różne nasycenie barw – od jasnych, świetlistych, po ciemne, głębokie – pomaga wyróżnić strefy i nadać dynamikę wnętrzu. Taka gra barw tworzy doskonałe okoliczności, by obudzić się  z zimowego snu na dobre.
Kolory:
-    S42 Dostojna Perła
-    S22 Alabastrowy Ametryn
-    S44 Różany Rodonit

Magnat w wiosennej odsłonie

Komentarze