kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Stwórz swoją wizytówkę i poznaj tysiące naszych użytkowników

Od dziś każdy użytkownik może założyć swoją wizytówkę na naszej stronie. Pokażcie się na Dekordia.pl. Dzięki temu możecie komunikować się między sobą, poznać ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymieniać się opiniami o zakupionych produktach i dużo, dużo więcej!

Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie (jeśli jesteś już zarejestrowany zaloguj się) i wejść w zakładkę Ustawienia konta. Następnie należy zaznaczyć opcje, które mają wyświetlać się w wizytówce. Im więcej opcji kontaktu zostanie zaznaczonych, tym łatwiej będzie się skontaktować. Zaznaczenie opcji: zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną pozwoli użytkownikom Dekordia.pl na wysyłanie wiadomości.

Przykładowa wizytówka użytkownika:

Przycisk Wyślij wiadomość umożliwia wysłanie wiadomości do wybranego użytkownika.

Jeśli zakupiłeś u nas płytki, możesz zaznaczyć opcję pokazywania towarów przy profilu. Może ktoś zechce zapytać się o ten towar i pomożesz mu w trafnym wyborze? :-)

 

Dopasuj wizytówkę do swoich potrzeb i komunikuj się z użytkownikami Dekordia.pl

Komentarze

2011-02-18 06:17:20

aneta napisał:

Oczywiście macie racje, tylko z niesmakiem sie ogląda cudzy balagan, z którego jest dumny notabene. Mam na działce pare takich pomieszczen, ale nie bede ich umieszczac w galerii ;-) ;-) z całym szacunkiem. Pozdrawiam,

2011-02-17 15:32:15

Dekordia.pl napisał:

Nie chcemy wprowadzać różnorodnej punktacji za galerię, bo nie chcemy nikogo oceniać czy ładnie mieszka, czy też nie. Nasze galerie mają przedstawiać jak naprawdę mieszkają Polacy i również bałagan jest tym elementem. Nie chcemy pokazywać tylko "ładnych" mieszkań z katalogów, każdy ma inne pojęcie co jest ładne a tak naprawdę zależy nam, żeby każdy pokazywał jak mieszka. Większość z nas nie mieszka w domach z katalogów, dlatego chcemy pokazywać wszystkie galerie. Dekordia.pl ma służyć wszystkim i być dla wszystkich. Jest to miejsce dla tych, co kochają swoje domy i również dla tych świadomych, że ich mieszkanie nie jest piękne, ale własne i szukających inspiracji do zmiany. I każdy z użytkowników może tutaj pokazać jak mieszka i być dumny, że jego mieszkanie jest w galerii.

2011-02-17 06:39:13

aneta napisał:

ja bym chciala, zeby strefa galerii miała moderatora. Juz wczesniej wspominalam o tym komentując rożne "dziwne" zdjecia. Bo rzeczywiście czasem szkoda czasu i oczu na ogladanie niektórych galerii. Rozumiem, ze to jest podyktowane mozliwościa "zarobienia" 40 pkt dekopremium. Cóz, moze pkt powinny zostac dodawane po akeptacji galerii. (bo co do ilosci - to powinna byc stała punktacja- ze względow roznych , gustów, zasobosci finansowej, itp)

2011-02-12 17:12:43

Chris napisał:

Brawo! nareszcie są prywatne wiadomości, już dawno o to prosiłem :) W nie długim czasie podeśle jeszcze kilka nowych propozycji :)

2011-02-11 20:01:33

Dekordia.pl napisał:

Oj to dopiero początek :) Nie mniej jednak chcielibyśmy bardzo gorąco zaprosić naszych użytkowników do współtworzenia naszej strony. Każdy pomysł który zrealizujemy będzie nagradzany :)

2011-02-11 19:57:29

aneta napisał:

dekordia sie rozwiaja, uwazam, ze na duzy plus :-) bardzo fajny pomysl