konkurs Noworoczny 2024

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowość - kamień naturalny w naszej ofercie

Do naszej oferty wprowadziliśmy najwyższej jakości kamień naturalny. Płytki elewacyjne z kamienia naturalnego do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Mrozoodporne i odporne na warunki atmosferyczne.

Zastosowanie: jako okładziny ścian izolowanych styropianem lub wełną oraz nieizolowanych. Idealnie nadają się do wykończania elewacji zewnętrznych budynków, cokołów oraz jako element dekoracyjny elewacji z płytek klinkierowych. Mogą być również stosowane wewnątrz jako elementy dekoracyjne ścian sąsiadujących z kominkami lub na obudowy kominków.


Kolekcja Brick Wall

Kolekcja Brick Wall

Kolekcja Zbylutów

Kolekcja Zbylutów

Kolekcja Crazy Wall

Kolekcja Crazy Wall

Kolekcja Skała

Kolekcja Skała

Kolekcja Rustico

Kolekcja Rustico

Technologia mocowania: 20mm płytki zostały opracowane pod kątem wykorzystania jako materiał licowy dla ścian izolowanych styropianem. Zastosowanie takie wymaga instalacji zgodnej z opracowaną technologią mocowania bazującej na ogólnie dostępnych klejach cementowych.

Zastrzeżenia: Płytki są wykonane z materiału naturalnego w którym mogą wystąpić zmiany barwy czy przeżylenia. Są to naturalne elementy stanowiące o naturze materiału i nie stanowią podstawy do odrzucenia materiału czy reklamacji.

Komentarze