kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Kabiny New Trendy - transport gratis

Czym jest New Trendy ?
 
New Trendy to polska firma, która już od 2006 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i nie tylko. Dziesiątki tysięcy domów i mieszkań w których już stanęły kabiny tej firmy są najlepszą miarą ich jakości. Produkty New Trendy posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające bezpieczeństwo i dokładność wykonania, jak choćby godło Jakość Roku 2009, znak CE oraz inne deklaracje zgodności z obowiązującymi normami. Dlatego też nie obawiamy się obejmować ich nawet 5 letnią gwarancją (5 lat gwarancji na kolekcję Platinium). 
Kabiny posiadają trwałe, mosiężne zawiasy lub podwójne, łożyskowane rolki w celu zapewnienia wysokiej bezawaryjności. 
Szkło w wybranych modelach kabin jest impregnowane w procesie produkcji, nanoszona jest na jego powierzchnię mikrocząsteczkowa powłoka Active Shield, która ułatwia utrzymanie szklanych powierzchni
w czystości.

Oto niektóre z najnowocześniejszych kabin New Trendy:

Kabina Trivia New Trendy

Kabina Trivia to wyjątkowy model kabiny, który znakomicie sprawdzi się w każdej łazience. Specjalnie zaprojektowane zawiasy pozwalają na uchylanie drzwi zarówno na zewnątrz, jak i do środka kabiny.
Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet posiadacze niewielkiej łazienki mogą pozwolić sobie na montaż kabiny
z drzwiami uchylnymi. Minimalistyczne wykończenia i chromowane profile znakomicie wpisują się
w najnowsze trendy we wzornictwie.

Zobacz kabinę Trivia na Dekordia.pl

 Seria Modena New Trendy

Seria kabin Modena to niemal nieograniczona możliwość tworzenia własnej, wymarzonej kabiny. Szeroki wybór gotowych wariantów rozmiarów pozwala łatwo znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Ale prawdziwą niezwykłością jest możliwość całkowicie dowolnego zestawiania ze sobą drzwi i ścianek, łatwo dopasowując je do kształtu łazienki i własnych upodobań. W oparciu o całą gamę dedykowanych brodzików można na planie kwadratu lub prostokąta dowolnie zestawiać ze sobą drzwi i ścianki w dowolnych konfiguracjach.
Regulowane profile ułatwiają przytwierdzenie zestawu do ściany, a elementy łączą się ze sobą poprzez prawie niewidoczną, elastyczną uszczelkę zamaskowaną chromowanymi listwami.
Szkło grubości 8 mm z ułatwiającą utrzymanie czystości powłoką Active Shield czyni całość bezpieczną, praktyczną i elegancką. Dla jeszcze większej wygody użytkowania dolna krawędź drzwi posiada rynienkę odprowadzająca wodę do brodzika, nie pozwalając na zachlapanie podłogi po ich otwarciu.

Zobacz serię kabin Modena na Dekordia.pl

Seria Optima New Trendy

Kabina Optima to półokrągła narożna kabina prysznicowa z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiami przesuwnymi. Kształt tego modelu jest wycinkiem koła, dzięki temu uzyskaliśmy większą przestrzeń dla jeszcze większej wygody użytkowania. Kabiny z serii Optima dostępne są w dwóch szerokościach: 75 x 75 cm i 90 x 90 cm, dwóch wysokościach: 165 i 185 cm oraz trzech kolorach szkła: grafit, perła i czyste. Górny system jezdny kabiny składa się z łożyskowanych rolek z regulacją wysokości, natomiast system dolny to rolki z możliwością wypinania, co ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Wysokiej jakości aluminiowe profile ułatwiają montaż kabiny do ścian, a magnetyczne uszczelki zapewniają szczelność i łatwe zamykanie.
Kabinom Optima dedykujemy gamę brodzików Optima w różnych głębokościach.

Zobacz serię kabin Optima w Dekordia.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE KABINY I BRODZIKI NEW TRENDY

 

 

Komentarze