kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Nowość - grzejniki Terma Technologie

Nowość! Wprowadziliśmy do oferty stylowe i nowoczesne grzejniki Terma Technologie. Grzejniki Terma Technologie wyróżniają się na rynku polskim doskonałą jakością oraz oryginalnym wzornictem. Oryginalne bryły i formy produktów oraz szeroki ich wybór sprawiają, że każde wnętrze będzie wyjątkowe. Terma Design podejmuje współpracę z najlepszymi projektantami i zdobywa prestiżowe nagrody na rynku: Wzór Roku 2007 i 2009, czy też Grzejnik Roku 2007 i 2009.

Zobacz wszystkie

Grzejnik Angus

 Grzejnik Angus Terma Technologie

Grzejnik Angus - nowoczesny wzór i wzorowa jakość. Dostępny w dowolnych kolorach.

Zobacz grzejnik Angus w naszym sklepie

Bryła grzejnika Angus bazuje na ciekawym, geometrycznym wzorze. Model został opracowany w dwóch wariantach mocowania, jako ażurowa ściana działowa i w wersji przylegającej do ściany. Prostopadły układ grzejnika w wersji ściany działowej sprzyja lepszemu obiegowi ciepła w pomieszczeniu i pozwala dowolnie organizować przestrzeń.


Grzejnik zaprojektowany przez grupę Artes Design.
Grupa, którą tworzą niezależni projektanci, kompleksowo zajmujący się architekturą wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Współpracują z prywatnymi inwestorami, firmami przemysłowymi i usługowymi oraz z instytucjami publicznymi. Finaliści konkursu Terma Design 2010.

 

Grzejnik Cyklon

Grzejnik Cyklon Terma Technologie

Zobacz grzejnik Cyklon w naszym sklepie

Grzejnik Cyklon, projekt. M4M Studio, Zwycięzca Konkursu Terma Design 2010

Grzejnik Cyklon, projektu m4m studio, to zwycięzca konkursu Terma Design 2010. Jego prosta, minimalistyczna forma nawiązuje do efektu powstawania cyklonu. Grzejnik został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Występuje w wersji poziomej i pionowej. Oryginalnie wygięte profile pozwalają, w wersji poziomej, na swobodne suszenie rzeczy, nie zabierając przestrzeni we wnętrzu, a przy tym nie rezygnując z jednorodności formy.

 

Grzejnik Alex

Grzejnik Alex Terma Technologie

Zobacz grzejnik Alex w naszym sklepie

Grzejnik Dexter

Grzejnik Dexter Terma Technologie

Zobacz grzejnik Dexter w naszym sklepie

Grzejnik łazienkowy Dexter - nagroda Grzejnik Roku 2007. Tytuł zawdzięcza wyjątkowemu połączeniu ergonomii z funkcjonalnością i pięknym designem. Możliwość zakupu grzejnika w dowolnym kolorze z palety RAL, w kolorach strukturalnych oraz w chromie.

Grzejnik Passo

Grzejnik Passo Terma Technologie

Zobacz grzejnik Passo w naszym sklepie

Grzejnik dekoracyjny o ciekawej, klasycznej formie, z wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami.
W zależności od wersji – lustro (PASSO L) albo dodatkowe wieszaki albo lustro i dodatkowe wieszaki (PASSO L+W); dla każdej wersji odpowietrznik i konsole mocujące na stałe połączone z grzejnikiem w komplecie z kołkami rozporowymi. Wieszaki w kolorze chrom oraz mosiądz dla kolorów Schwarzgold, Gold Antyczny.

 Grzejnik Perła

Grzejnik Perła Terma Technologie

Zobacz grzejnik Perła w naszym sklepie


Grzejnik dekoracyjny o pięknej bryle, który poprzez odpowiednie zestawienia kolorystyczne, może stanowić bardzo mocny detal w pomieszczeniu.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE GRZEJNIKI TERMA TECHNOLOGIE

Komentarze