kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowe kolekcje Ceramiki Paradyż

Nowe kolekcje Ceramiki Paradyż przyciągają zarówno lubiących nowoczesny, nieco może nawet minimalistyczny styl oraz tych lubujących się w starszych stylizacjach. Przedstawiamy Grace, Mistysand, Modern, Motivo, Taiga oraz Moonlight.

kolekcja Grace - delikatna, subtelna i elegancka to słowa doskonale oddające ducha tej kolekcji. Płytki utrzymane w tonacji bieli i czerni czyli połączeniu zawsze modnym, ponadczasowym, których kontrast możemy nieco złagodzić łącząc je szarością. Do tego płytki dekoracyjne inspirowane wyglądem plastrów miodu, które przełamią monotonię płytek bazowych dostępne w wersji mini oraz maxi. Ta kolekcja to sposób na nowoczesną, szykowną łazienkę.

Paradyż, kolekcja Grace

kolekcja Mistysand - jej nazwa, czyli mglisty poranek, doskonale oddaje ducha kolekcji. Ciepła, przytulna, skłaniająca do zatrzymania się i głębokiego, relaksującego oddechu dzięki utrzymanym w beżach i kremach płytkach o fakturze przypominającej piasek na plaży. W kolekcji znajdziemy płytki, które na pewno rozjaśnią pomieszczenie i optycznie je powiększą. Wyjątkową ozdobą jest płytka tonalna dzięki której możemy połączyć dwa kolory płytek bazowych i zrobić przejście tonalne z ciemniejszych na jaśniejsze. A jeśli zamarzy nam się nieco wyraźniejszy akcent w aranżacji możemy sięgnąć po mozaikę - arabeskę lub płytkę dekoracyjną o geometrycznym wzorze.

Paradyż, kolekcja Mistysand

kolekcja Modern - tradycja na gruncie nowoczesności. Tak można opisać płytki wchodzące w skład tej kolekcji, nawiązujące dekoracjami do tradycyjnych płytek marokańskich, które nieco przerobiono nadając
im bardziej współczesne kształty, geometryczne. Dzięki temu zyskujemy aranżację pasującą do wielu stylów. Dodatkowo jej uniwersalność podkreśla biało-czarna kolorystyka. Dotyczy ona zarówno dekoracji, jak płytek bazowych w których znajdziemy płytki klasyczne i oktagonalne o strukturalnej powierzchni.

Paradyż, kolekcja Modern

kolekcja Motivo - połączenie delikatnej kolorystyki z matową powierzchnią i geometrycznymi wzorami
dało nam kolekcję nowoczesną i subtelną jednocześnie. Jasne kolory czyli biały, beżowy i szary sprawiają,
że łazienka staje się jasna i przestronna. Matowe powierzchnie działają wyciszająco. Przełamaniem tego spokoju są płytki dekoracyjne. Wśród nich znajdziemy płytkę z reliefowym wzorem szewronowym oraz inserto szklane z takim samym wzorem.

Paradyż, kolekcja Motivo

kolekcja Taiga - syberyjska tajga przyciąga swoją tajemniczością i delikatnym mrokiem. Taka jest kolekcja
w której znajdziemy płytkę bazową o grafitowej barwie, której strukturę ukształtowano na wzór omszałego drewna. Kontrastem dla niej będą jasne płytki w kolorach kości słoniowej i jasnoszarym, które zapanują nad mrokiem płytki drewnopodobnej. To kolekcja dla odważnych, lubiących mocne akcenty. Uzupełnieniem całości będą inserta na których przedstawiono roślinność przesłoniętą mgłami unoszącymi się nad lasem. Mrocznie, ale jednocześnie subtelnie. Nieco delikatniejsze są płytki dekoracyjne ze wzorem geometrycznym układającym się w szlaczek, jakie czasem malują dzieci w zeszytach.

Paradyż, kolekcja Taiga

kolekcja Moonlight - światło księżyca potrafi pięknie odbijać się w błyszczących powierzchniach rozświetlając je i nadając uroczego klimatu. Czerń i biel płytek przenikają się i stworzą nam wyjątkowe, eleganckie wnętrze. W kolekcji oprócz gładkich płytek znajdziemy trzy wersje dekoracyjnych. Pierwsza to kafel czyli płytka o ściętych, fazowanych krawędziach przypominająca dawne kafle. Druga ma wzór w romby a trzecia klasyczną jodełkę. Dzięki płytkom z tej kolekcji stworzymy wyjątkowe wnętrze w wielu stylach. Wszystko zależy tylko od naszej wyobraźni.

Paradyż, kolekcja Moonlight

Komentarze