kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Betonowe łazienki

Moda na styl nowoczesny i minimalistyczny w mieszkaniu nie przemija. Betonowe elementy wyposażenia wnętrz, jak panele ścienne, podłogowe czy np. donice wciąż są na topie. Dziś zaprezentujemy Wam aranżacje łazienek wykonane właśnie w stylu minimalistycznym i betonopodobnych szarościach, ale z domieszką kolorów, które pojawiają się dzięki płytkom dekoracyjnym.

Pierwsza kolekcja to District producenta Ape Ceramica: długie i wąskie płytki z efektem cementu. Nowoczesny wzór oraz kształt przypominający panele pozwolą stworzyć wyjątkowe wnętrze. W kolekcji mamy również dwa rodzaje płytek dekoracyjnych: kolorowe ze wzorem przypominającym fragment wycięty z podłogi z parkietem oraz drugie w których wzór graficzny delikatnie przenika z tła bazowego:

Ape Ceramica kolekcja District

Kolejna kolekcja to Loft producenta Pilch: płytki dostępne w trzech kolorach: białym, szarym i oliwkowym stanową bazę do której dobrać możemy dekory mające wzór grotów strzał wchodzących mniejsze w większe, dzięki czemu płytki ułożone razem z grotami na zmianę góra-dół tworzą ciekawe romby.

Pilch kolekcja Loft

Trzecia kolekcja jaką Wam proponujemy to kolekcja Eliseo producenta Polcolorit: przypomina połączenie wzoru kamiennego z cementowym. Dla urozmaicenia możemy ubrać ścianę w płytki mozaikowe kwadratowe i prostokątne. Mozaiki kwadratowe występują jako ceramiczne oraz ceramiczno-szklane:

Polcolorit kolekcja Eliseo

Czwartą kolekcją wartą uwagi jest Loft producenta Ceramstic: inspirowana betonem kolekcja pozwala na nowe możliwości aranżacji przestrzeni. Można ułożyć na jednej powierzchni ściany płytki o rysunku surowego betonu Concrete i łączyć je z płytkami dekoracyjnym lub czerwoną mozaiką. Loftowa kolekcja dobrze komponuje się z cegłą, drewnem oraz chromowanymi elementami dekoracyjnymi:

Ceramstic kolekcja Loft

I ostatnia, piąta kolekcja to Concrete producenta Realonda: płytki oraz listwy dostępne są w kolorze jasnoszarym, ciemnoszarym, grafitowym i beżowym. Dodatkowo w kolekcji dostępne są elementy ozdobne
w postaci płytek taco oraz pasującej do niej listwy, która dodatkowo łączy wszystkie pozostałe kolory kolekcji:

Realonda kolekcja Concrete

Komentarze