Rozwiązanie na nadmiar biżuterii
Porada użytkowniczki Marty Rzeczkowskiej - Rozwiązanie na nadmiar biżuterii.
 
 Każda kobieta wie, co oznacza małe mieszkanie i dużo biżuterii... koszmar!
 Też coś o tym wiem – wszystkie swoje wisiory, korale, łańcuszki trzymałam schowane w szkatułce, a gdy chciałam jakieś założyć okazywały się porwane lub splątane. Trzymanie ich na różnego rodzaju stojakach też nie zdawało egzaminu, gdyż zajmowały za dużo miejsca na pólkach i parapetach.
Znalazłam na to sposób – zwykły wieszak na ubrania!
 Przybiłam do niego małe gwoździki, na których powiesiłam moje korale. Na moich parapetach stoją teraz kwiatki,  na półkach nie kurzą się już wisiory, a pusta do tej pory ściana nareszcie jest zagospodarowana. Korale mają swoje miejsce, a i pokój stał się przytulniejszy.
 Wybrałam surowe drewno w kolorze wenge, aby wszystko ładnie zgrywało się z moimi meblami.  Można jednak owinąć wieszak kolorową taśmą lub materiałem albo poprostu kupić gotowy kolorowy wieszak!