kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Sensual Art - stwórz swoją przestrzeń

Sensual / Art to niezwykła, ekskluzywna kolekcja. Płytki zaprojektowano w ten sposób, aby nie było widać fug, są to płytki rektyfikowane. Kolekcja w kolorze lazurowego błekitu przypomina nam wodę. Doskonale uspakaja i tworzy unikalną, twórczą atmosferę. Sensual / Art charakteryzuje się różnym formatem płytek. Znajdziemy tutaj delikatne i twórcze mozaiki oraz duże, niemal bezfugowe płyty, dzięki którym możemy odnieść wrażenie, że chodzimy po błękitnym oceanie. Płytki mają ponadczasowy, prosty design, a wysoka jakość wykonania sprawi, że będziemy cieszyć się z naszej łazienki przez długie lata.

Sensual / Art

Sensual / Art

Płytki ścienne w kolekcji Sensual / Art dostępne są w formacie 97,7 x 32,5 cm, a płytki podłogowe w formacie 32,5 x 32,5 cm. Jest to kolekcja modularna. Delikatna, linearna grafika płytek występuje w dwóch zestawach kolorystycznych: Rosa/Coral Tonal Coral i Azul/Blue Tonal Blue oraz towarzyszącej tonacji Beige (zestaw 14 elementów w każdej z dwóch kolorystyk). Płytki urzekają delikatnie błyszczącą strukturą, a idealną kompozycję budują relacje tonalne pomiędzy płytkami jasnymi i ciemnymi z akcentem szklanych kulek na trójwymiarowej mozaice. Sensual/Art tworzy indywidualny styl poprzez bogatą kolekcję dekorów. 

Szklane tła i dekoracje murano skłaniają w stronę minimalizmu natomiast subtelne kolorystycznie elementy z nadrukiem haftu i z folkowymi dekoracjami ozywiają kolekcję tworząc bardziej indyidualny charakter. Każdy tworzy swoją przetrzeń, więcej w nas folkowej duszy? Dobieramy więcej folkowych dekorów, wolimy przestrzeń i prostotę? Tworzymy łazienkę wykorzystując duże płyty i delikatną mozaikę. Charakter Sensual/Art jest ponadczasowy, elegancki i ekskluzywny. Bedziecie Państwo zaskoczeni ile doskonałych pomysłów zyskacie dzieki Sensual/Art.

Komentarze