kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Podłogowe panele winylowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paneli winylowych

Quickstep, kolekcja Ambient Click Quickstep, kolekcja Balance Click Quickstep, kolekcja Balance Click Plus
Quickstep
kolekcja Ambient Click
Quickstep
kolekcja Balance Click
Quickstep
kolekcja Balance Click Plus
Quickstep, kolekcja Pulse Click Quickstep, kolekcja Pulse Click Plus Kaindl, kolekcja Solid
Quickstep
kolekcja Pulse Click
Quickstep
kolekcja Pulse Click Plus
Kaindl
kolekcja Solid

 

Jakiego rzędu wydatek nas czeka?

Ile kosztują panele winylowe? Ich cena często uważana jest za bodaj jedyną wadę. Zależy oczywiście od rodzaju wzoru, na jaki się zdecydujemy. Cena waha się już od 99 zł za metr kwadratowy, a najdroższe produkty dostępne są w kwocie 179 zł za metr kwadratowy. Nie jest to tanie rozwiązanie, jednak biorąc pod uwagę, jak wiele zalet posiadają te panele podłogowe i że jest to inwestycja na wiele lat, warto rozważyć taki wydatek. Decydując się na nie, zyskujemy trwałą posadzkę, która nam się nie odkształci, ani nie ulegnie zawilgoceniu czy zabrudzeniu nie do usunięcia. Jeśli mamy w domu małe dzieci i zwierzęta, to dzięki panelom z PCV nie będziemy musieli martwić się o to, że ten rodzaj okładziny szybko poniszczą. Oprócz tego tłoczony wzór się nie rysuje i nie przebarwia. Wartym podkreślenia jest także to, że panele wyróżnia ogromna odporność na uszkodzenia mechaniczne, spowodowane np. upadkiem ciężkiego przedmiotu.

Jeśli więc nie chcemy wymieniać za szybko podłogi, a zyskać taką, która będzie wyglądała jak nowa przez długi okres, to właśnie panele z PCV, będą dobrą inwestycją. Zaglądając na stronę: https://dekordia.pl/produkty/kategoria-podlogi-winylowe można zapoznać się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

W każdej chwili można też skorzystać z pomocy specjalisty i zadzwonić pod numer: 603 377 606 lub 801 011 837. Nasz pracownik pomoże rozwiązać wszelkie Państwa dylematy, odpowie na pytania i doradzi przy wyborze.

t

Komentarze