kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Mozaiki dla każdego

Mozaika ceramiczna (mozaika łazienkowa) są to płytki ceramiczne lub szklane o niewielkich rozmiarach. Łączone są ze sobą za pomocą siatki, papieru lub transparentnych folii. Mozaiki można układać na dowolne sposoby, tworzą duże możliwości twórcze. Mozaiki nadają się doskonale zarówno do klasycznych wnętrz jak
i nowoczesnych. Wyróżniamy mozaiki  ceramiczne jednobarwne matowe, błyszczące, mieniące się ferią barw oraz mozaiki szklane. Takie płytki są idealne do każdego rodzaju łazienki, nawet do bardzo małej. Wypełnią wszelkie zaokrąglenia, łuki, obudowy wanien i zabudowy systemów podtynkowych. Doskonale nadają się jako listwy ozdobne, dekoracje, czy uzupełnienia. Tworząc łazienkę z mozaiek można stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Płytki tego typu pokazują nasze "ja", można stworzyć oryginalną i idealną łazienkę dla siebie doskonale się przy tym bawiąc.

Właściwie w każdej najnowszej kolekcji znajdziemy mozaiki, producenci bawią się ich formą, tworząc od klasycznych po niestandardowe łazienki.

Wybraliśmy mozaiki siedmiu producentów, każda z nich różni się stylem i udawadnia, że mozaika jest idealna do każdej łazienki.

Cerrol - mozaika w małej łazience

Mozaika firmy Cerrol
Mozaika firmy Cerrol w kolorze Burgund (czerwonego wina wytrawnego) jest idealna do małego pomieszczenia, nadaje charakter łazience i tworzy wyrafinowaną formę. Niektórzy twierdzą, że mozaiki powinny być używane tylko do dużego pomieszczenia, ten przykład doskonale przeczy temu twierdzeniu. Stwórz swoje małe dzieło sztuki. 

 

 Cersanit - stylowa mozaika

Mozaika Iberia firmy Cersanit
Mozaika Iberia firmy Cersanit to mozaika wytworna. Podkreśla charakter łazienki. Iberia to stylowe wnętrze, bogate w złocenia (listwy przy umy- walkach), mozaiki idealnie współgrają z dużymi czarnymi płytkami, pięknie podkreślają charakter pomieszczenia. Iberia to wnętrze nowoczesne
i jednocześnie ponadczasowe.

 

 Marco Polo - elegancka mozaika

Asteria
Asteria to po prostu elegancja. Asteria jest prosta w formie i piękna. Nadaje wnętrzu elegancki styl, jasny kolor sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe (świetnie nadaje się więc i do małych łazienek).
Z jasną, elegancką mozaiką dobrze współgra bogate oświetlenie nadające wnętrzu urok.

 Opoczno - ekologiczna mozaika

Arenisca
Łazienka w kolorach ziemi. Nadaje wnętrzu przytulny charakter,
a twórcze mozaiki inspirują do działania. Arenisca tworzy pozytywny klimat, mozaiki podkreślają formę i styl łazienki.

 

 

 Paradyż - niestandardowa mozaika

Sensual
Sensual nadaje łazience, niestandardowy i twórczy charakter. Przejrzysty lazur i odbijające światło mozaiki tworzą niezapomniane wrażenie, że jesteśmy nad wodą. Potęgują wrażenie akcenty szklanych kółek na lazurowej mozaice. Mozaika doskonale współgra z dużymi płytkami, które dla dobrego efektu zostały rektyfikowane, czyli wykonane w ten sposób, żeby spoina była jak najmniejsza.

 Polcolorit - nowoczesna mozaika

Futura
Futura to łazienka nowoczesna. Mozaika wykonana jest w dwóch, kontra- stowych kolorach, co daje ciekawy efekt. Płytki oraz mozaika dają złudzenie pobytu na piaszczystej plaży. Mozaika nowoczesna to ciekawe kontrasty, przy zachowaniu uroku i ciepła pomieszczenia.

Zobacz Futura w naszym sklepie

 

Tubądzin - romantyczna mozaika

kolekcja Alabastrino  Tubądzin
Alabastrino tworzy romantyczny urok łazienki. Kremowe mozaiki
i stylowe, delikatne zdobienia tworzą niepowtarzalny styl. Taka łazienka zachwyci każdą kobietę.

Zobacz Alabastrino w naszym sklepie

Komentarze

2011-10-03 09:56:23

petronella napisał:

ale pieknie sie to wszytsko ze soba komponuje:)) współgra idealnie:))