kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Od projektu do realizacji

Od projektu do realizacji to cykl comiesięcznych artykułów w których nasi Użytkownicy prezentują swoje łazienki - od projektu do efektu końcowego, poprzez zdjęcia z remontu. To sposób na zainspirowanie innych, pokazanie im jak wygląda droga do swojej wymarzonej łazienki.

Każdy ma możliwość zaprezentowania swojej łazienki i pochwalenia się własną pomysłowością czy pracą. Wystarczy przesłać zgłoszenie na marketing@dekordia.pl.

Szaro-czarna łazienka

Urządzanie mieszkania wcale nie jest prostą sprawą. Szczególnie kiedy musisz to zrobić we współpracy z własnym mężem :) Ciężko, ale wykonalnie jak widać na przykładzie naszej łazienki. Oboje mieliśmy praktycznie identyczną wizję w głowie.

Więcej
Powrót lastryko

Kiedy otrzymałam klucze do mojego wymarzonego M to było jak spełnienie marzeń... a potem zaczęła się harówka. I problemy, jak to zazwyczaj bywa przy wykańczaniu mieszkania. Najpierw kilka rzeczy do poprawki, między innymi przeniesienie kontaktu który umieszczono poniżej ujęcia wody do zmywarki. Potem okazało się, że pan, który miał kłaść glazurę ma ponad 3 tygodnie opóźnienia. I wszystkie plany poszły do śmieci :)

Więcej