Baterie Daniel Rubinetterie

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Zaufanie Klientów

Dekordia cieszy się bardzo dużym zaufaniem na rynku. Potwierdza to blisko 11 500 pozytywnych opinii zamieszczonych przez naszych Klientów w największych polskich serwisach opiniujących sklepy internetowe. Każda opinia jest dla nas cenna. Oddajemy głos Klientom, bo to dla nich stworzyliśmy ten sklep:

     

 

Otrzymaliśmy również certyfikaty i odznaczenia, które potwierdzają naszą rzetelność:
 

 

"Zaufane Opinie" to sposób zbierania opinii na temat zakupów dokonanych
w sklepie internetowym. Kilka dni po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym uczestniczącym w programie "Zaufane Opinie", Klient otrzymuje od Ceneo ankietę. Ankieta umożliwia ocenę transakcji. Przy opiniach uzyskanych na podstawie ankiet widnieje zielony znaczek. Taka opinia jest wiarygodnym źródłem informacji dla użytkowników oraz dla sklepu - została wystawiona przez realnego Klienta, który rzeczywiście dokonał zakupu w sklepie.

     

 

System "Wiarygodna Opinia" służy do zbierania opinii o transakcjach od Klientów, którzy faktycznie dokonali zakupów w danym sklepie. Wszystkie zebrane opinie wyświetlane są w niezależnym serwisie opiniotwórczym Opineo.pl oraz na stronach partnerskich. Zarówno potencjalni Klienci, jak i sklep otrzymują godne zaufania opinie.

     
 

Odznaczenie "Dobra Jakość Obsługi" potwierdza, że sklep polecany jest przez ponad 90% Klientów. Pod uwagę brane są opinie nie starsze niż jeden rok. Opinie są również sprawdzane pod względem wiarygodności oraz merytorycznej wartości. To na ich podstawie przyznawane jest odznaczenie.